Semih Öztürk, Evrim'e gelen tavsiyeyi değerlendirdi

Survivor Ekstra'da, Evrim'e arkadaşlarından gelen tavsiye değerlendirildi. Arkadaşları, Evrim'e 'daha az konuş' derken, yorumcuların düşünceleri daha farklıydı.

İşte iki yorumcunun Survivor Evrim ile ilgili söyledikleri: 

Semih Öztürk: Evrim'in arkadaşları Evrim'e az konuş dediler. Bence Evrim'in az konuşmaması gerekiyor. Onun arkadaşlarının doğrusu o. Belki susacak, oyları düşecek. Arkadaşı iyilik mi yapacak, kötülük mü yapmış olacak? Arkadaşı bu tavsiyeyi verirken, bir şeyleri analiz edip veriyor. İletişim ödülünde şu tarz mesajları verenleri seviyorum, 'Çok güzel gidiyorsun devam et' bu yani bu. 

Murat Özarı: Huylu huyundan vazgeçmez. Evrim de öyle. Evrim onları mı dinleyecek, kendi bildiğini yapacak. Evrim konuşmazsa delirir.

DANLA-CEMAL CAN KONUŞMASINA DA DEĞİNİLDİ 

Yarışmanın konuşulan isimleri arasında yer alan Cemal Can, yakın arkadaşı Danla Biliç ve Aslı ile görüştü. Görüşmemin bir kısmında ise mimikleriyle birbirlerine bir şey anlatmaya çalışan ikilinin bu hareketlerinden kimse bir anlam çıkaramadı. Murat Özarı, bu mimiklerle ilgili, "Danla hanımefendiye Cemal Can bir şey yaptı. O da şu olabilir. Ya Cemal Can'ın bir flörtü var, ya da Danla hanımın bir şeyi var." ifadelerini kullandı. 

Güncelleme: 28/05/2020 01:00:00
`