Semih Öztürk, Hikmet'in Survivor'a seçilmesiyle ilgili detayı ilk kez açıkladı

Survivor Ekstra'da Hikmet'in yaşadığı sakatlıkla ilgili konuşan Semih Öztürk, Hikmet'in bu sakatlık nedeniyle diskalifiye olabileceğini belirtti. Öte yandan Hikmet'in Survivor'a katılma hikayesini de paylaşan Semih önemli bir gerçeği açıkladı.

Semih'in açıklamaları şu şekilde:

Benim için Hikmet Tuğsuz, bir adanmışlığın hikayesiydi. Niye -di'li geçmiş zamanda konuşuyorum. Çünkü ben Hikmet'İn diskalifiye olma ihtimalini düşündüğüm için konuşuyorum. Oradaki gözlemlediğim hava o. Durumun ciddi olduğu. Hikmet; şöyle bir bilgi biliyorum ben. 125-130 kilo civarında başvuru yapıyor. Sonra kilo fazla veriyor. Sonra 1 ay içerisinde 25 kilo vererek tekrardan Gökhanların karşısına çıkıyor. Ben geldim, kilo verdim beni alın' diyor. Bu da takdir ediliyor ve Hikmet'e yarışmaya dahil ediliyor. 

"İLK GÜNDEN BU YANA SURVİVOR'A HER ŞEYİNİ VERDİ"

Hikmet bu yüzden benim için çok özel bir yarışmacıydı. Ben bu tarz yarışmacıları çok seviyorum. Survivor'a her şeyini verdi. İlk günden beri her şeyini verdi. Bu senenin açık starı Hikmet'ti. Benim gözümden. Birçok kez de bu liyakat sınavını verdi. Yanlışıyla doğrusuyla muazzam bir yarışmacıydı. Sakatlığına gelecek olursak, ben ciddi bir şey olduğunu düşünüyorum. Ne olur ne bitmer bilmiyorum ama inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşacak. Yusuf'un tepkisi de şu olabilir. Aralarında en fazla duygusal bağ olan iki kişi. 

Yusuf ve Hikmet, ama iyi ama kötü sonuçta orada duygusal bir bağ oluştu. Sen düşmanın da olsa onunla çok ciddi duygusal yoğunluklar yaşadın. Yusuf'un duygusal olarak dışavurumunu gözlemliyoruz. En fazla üzülen Yusuf oldu. Normal hayatta da son nedir? Ölüm değil mi? Öldükten sonra bütün gerçeği görürsün. Bütün hesaplar kapanmıştır. Burada da Survivor hayatının bitmesi bir ölüm gibi. Burada bütün yarışmacılar untuyor her şeyi bu görüntüyü gördükten sonra. 

Güncelleme: 20/05/2019 10:22:12
`