'Barış'ın yapamadığını kırmızı futbol topu yaptı'

Acun Ilıcalı ile Sercan Yıldırım arasındaki yeni iddianın galibi yine Acun Ilıcalı ve İrem Kanan ikilisi oldu. Ayak tenisi mücadelesi sonrası barakalarına dönen ünlüler takımında Sercan ile Mert arasında sert bir tartışma yaşadı.

İkili, uzun süre birbirlerine ağır ifadeler kullandı. Yaşanan bu tartışma Survivor Ekstra canlı yayınında gündeme getirildi. Murat Özarı, ayak tenisinde kullanılan kırmızı topu, 'Gecenin kahramanı' olarak değerlendirdi. Murat Özarı, ufacık bir konu yüzünden Sercan ile Mert'in birbirlerine girmesine inanamazken, Barış Murat Yağcı'nın yapamadığını kırmızı futbol topunun yaptığını söyledi.


Semih Öztürk kimdir?

Ütopya ve Survivor yarışmalarıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. İzleyicilerde büyük iz bırakan Semih Öztürk günümüzde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumcu olarak yer almaktadır.

İhsan Tarkan kimdir?

İhsan Tarkan, 1980 yılında Sakarya’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezun olduktan sonra spor eğitmeni olarak çalışmaya başladı. İhsan Tarkan, Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla adını duyurmuştur. 2010 yılında Survivor yarışmasında Merve Oflaz ile finale kalmıştır. Günümüzde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama’da yaptığı yorumlar ile gündeme gelmektedir.

Murat Özarı kimdir?

Murat Özarı, 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Galatasaray ile bütünleşen ve Milli Takımın efsane futbolcularından olan Coşkun Özarı’nın oğludur.

Coşkun Özarı, Galatasaray’da forma giyen ve Milli takım eski teknik direktörlerinden olan Coşkun Özarı’dır. 1931 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş 2011 yılında 80 yaşında vefat etmiştir.

Murat Özarı günümüzde TV8 ekranında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumcu olarak yer almaktadır.

Güncelleme: 02/04/2020 10:12:31
`