Çarpıcı yorum: Yunus Emre intikamını aldı

Survivor bireysel sembol oyununda Ersin ile Yasin mücadelesi sırasında büyük bir gerginlik yaşandı. Ünlüler takımı benchinden gelen sese tepki gösteren Yasin, önce Mert Öcal ile tartıştı ardından da Yunus Emre ile gerginlik yaşadı. Survivor Ekstra masasında, Yasin ile Yunus Emre arasındaki bu tartışma gündeme getirildi. Semih Öztürk, bir önceki günkü oyunda Yunus Emre'ye benzer bir şey yapıldığını ve gönüllüler takımının dalga geçtiğini hatırlatarak, Yunus Emre'nin 'intikam' aldığını öne sürdü. 

Survivor Ekstra Semih Öztürk'ün yorumları şu şekilde: 

Aşk duygusu, hayatımda gördüğüm en gerçek duygudur. Aşkın içerisinde tutku vardır ama aşk kadar gerçek bir duygu var ki o da intikam. İntikam yeminine susamış isim kim? Yunus Emre. Bu olaylar dünden bağımsız değerlendiremeyiz. Dün de Yunus Emre çileden çıkmıştı, herkes onunla dalga geçti. O zaman keşke sen de 'üzerine gitmeyin' deseydin. 

Baştan Yasin'e yapıldı, Sercan'a tepki gösterdi. Sonrasında Barış ve Nisa devree girdi Yunus Emre'ye yaptı aynısını. Yasin başına geldiği zaman tepki gösterdi. O adamınn başına gelince hiçbir şey yapmadı. Yunus Emre intikamını alan bir arkadaşımızdır. Yunus Emre'yi suçlu görmüyorum. Anladın mı Yasin? diyor. 

Güncelleme: 07/05/2020 12:15:11
`