Survivor'daki kırmızı ve mavi takım arasındaki güç dengesi Survivor Ekstra'da tartışıldı

Survivor Ekstra stüdyosu hangi takımın daha güçlü olduğu konusu konuşulurken ikiye bölündü. Murat Özarı; "Cemal Can'ın takımı yabana atılacak bir takım değil duygusallık tabiki ön planda ama baktığın zaman takımsal olarak bana göre diğer takımdan daha önce tek tek güç olarak demiyorum takımsal olmak tek tek güçlü olmaktan daha önemlidir." dedi. Murat Özarı'nın bu cümlelerine karşılık Semih Öztürk; "Murat abi yanlış düşünceler içerisinde" dedi ve kendi açıklamalarını paylaştı.

Survivor Ekstra yorumcularından Murat Özarı, kurulan takımların durumunu değerlendirdi. 

Murat Özarı; "Cemal Can'ın takımı yabana atılacak bir takım değil duygusallık tabiki ön planda ama baktığın zaman takımsal olarak bana göre diğer takımdan daha önce tek tek güç olarak demiyorum takımsal olmak tek tek güçlü olmaktan daha önemlidir. Bana göre Cemal Can duygusal davranırken çok da güzel yaptı. Benim favorim Cemal Can... Cemal Can'ın takımı. Çünkü Cemal Can'ın takımında hiç bir zaman olay çıkmaz, huzur olur." dedi.  

Ayrıca Murat Özarı; "Öbür takımda agrasif tipler bir araya geldi. Bunu unutmayın. Bugüne kadar hep birbiri ile tartışan ve kavga eden bir ekip var orada bu ekibin ne yapacağı belli olmaz. Daha önce anlaşamıyordunuz da 10 saniyede anlaşacağınızı düşünüyorsunuz" dedi.

Survivor Ekstra yorumcuların Semih Öztürk'te "Murat abi yanlış düşünceler içerisinde" dedi ve kendi açıklamalarını sıraladı. 


 

Güncelleme: 04/06/2020 15:11:54
`