'Hem oyunu hem de Nisa'yı kazandılar! Efsane geri döndü'

Survivor son bölümünde duygu ve heyecan dolu bir ödül oyunu için mücadele verildi. Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı, önce bireysel sembol ödülü sonrasında ise Survivor anneler günü oyunu için parkurda yarıştı. Acun Ilıcalı, oyun öncesi yaptığı açıklamalada kazanan takımın yarışmacılarının annesine tek karatlık tektaş pırlanta gönderileceğini açıkladı. Oyun sonrasında ise kaybeden takımın annelerinin unutulmadığını belirten Acun Ilıcalı, yarım karatlık tek taş pırlantaların da onların annesine gönderileceğini ifade etti. Survivor Ekstra yorumcuları, sembolü kazanan ve ödül oyununda 3'te 3 yaparak galibiyette önemli rol oynayan Survivor Nisa için övgü dolu yorumlarda bulundu.

İşte Survivor Ekstra yorumcularınının Survivor Nisa ile ilgili sözleri...


Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı: Furkan Dede, gönüllüler bu gece hem oyunu kazandılar hem de Nisa'yı kazandılar. Bu gece efsane geri döndü. Her Survivor'a bir Nisa lazım. Burada bas bas bağırdım. Yıldızların kaprisleri olur. Neden takım arkadaşlarının Nisa'ya bu kadar ilgi gösterdiği ortaya çıktı. Nisa hem geldi sembolü kazandı, son oyunda da 3'te 3 yaptı. Bu gece Nisa'nın gecesi oldu. Mütevazılığa gerek yok. Nisa gönüllülere çok şey kazandırdı.

"HOŞUMA GİTMEYE BAŞLADI"

Survivor Ekstra yorumcusu Sema Aydemir: Gönüllüler takımı çok başarılıydı. Hem ödül kazandılar, hem de mutlu oldular. Ben de yaşadım orada anneler gününü. Hepsine teker sevindim. Herkesin görmek istediği Nisa bu. Keşke hep böyle olsaydı. Ardahan'a çok üzüldüm, sürekli kafasını vurdu. Gönüllülerin bu yükselişi hoşuma gitmeye başladı. Bence bundan sonra gönüllülerde artık

"FERSAH FERSAH HAKKINI VERMEK LAZIM"

Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk: Düşüncemi değiştirmesi için bu hareketlerine devam etmesi lazım (Nisa) Nisa'yı tebri etmek lazım, fersah fersah hakkını vermek lazım. Kız daha ne yapsın? Kızın hiçbir şey umrunda olmadığı için çok rahat oynuyor oyunları. Performans olarak bir sıkıntısı yok. Ben Survivor kriterleri çerçevesinde değerlendirdi. Sayın Murat Özarı'ya da bir şey söylemek istiyorum. Bir şey tahmin etmiş gibi konuşuyor. Sadece sen olumlu temennilerde bulundun. Tahmin istiyorsa, birazdan nasıl bir tahminin gerçekleştiğini Türkiye görecek.

Güncelleme: 07/05/2020 09:52:23
`