Survivor Ekstra'da MasterChef oyunu değerlendirmesi

Survivor son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı arasında Survivor MasterChef oyunu heyecanı yaşandı. İki takımdan; mercimek çorbası, cevizli kaşık salatası, hünkar beğendi, mantı ve bademli keşkül yapılması istendi. Peki iki takımın Survivor MasterChef oyunundaki performansları nasıldı? Survivor Ekstra yorumcuları, yarışmacıların yaptıkları yemeklerin görüntülerini değerlendirdi. 

Survivor Masterchef oyununda Acun Ilıcalı ve Acun Medya'dan oluşan jüri ekibi, Survivor yarışmacılarının hazırladıkları yemekleri tattı. Peki Survivor'da kim kazandı?

Survivor MasterChef oyununda Acun Medya jürisi çorbada ve salatada oyunu ünlülerden yana kullanırken, mantıda ve hünkar beğendide oyunu gönüllüler tarafından kullandı. 

Kazananın belli olacağı ve ödül olarak pişirdikleri yemekleri kimin yiyeceğinin belli olacağı Bademli Keşkül ise, jüri üyelerini etkilemeyi başaramadı ve Acun Ilıcalı, iki takımdan herhangi birinin kazanmasının karşı tarafa haksızlık olacağını dile getirerek beraberlik ilan etti. Böylece Survivor MasterChef oyununda kazanan olmadı. 

Survivor Ekstra yorumcuları Murat Özarı, Semih Öztürk ve Furkan Dede, iki takımın yaptıkları yemeklerin görüntülerini ekrana getirerek değerlendirmelerde bulundu. İŞte Survivor Ekstra'da, MasterChef oyunu menüsü için yapılan o yorumlar...

Güncelleme: 30/04/2020 12:01:12
`