Survivor Ekstra yorumcularından dikkat çeken sözler

Survivor Ekstra yorumcuları, Survivor Nisa'nın gidişi sonrası ekrana yansıyanlarla ilgili dikkat çeken sözler söyledi.

İşte Survivor yorumcularının açıklamaları:

Semih Öztürk: Avengers olayı güzel bir olay. Bu neden gönüllüler takımlarından çıkıyor biliyor musunuz? Survivor'ın sonlarına doğru yarışmanın büyüsüne kapılıyor. Survivor bitince bitiyor. Herkes kendi hayatına dönüyor. 5 kişi gittiğin etkinlikleri bir daha yapamayacasın. Güzel bir oluşum kurdular Avengers filan. Biz takımları konuşuyoruz, siz o 3'lüyü korumak zorundaydınız. Cemal Can olmuş zaten 1. seçmeyi yapacak. Takımı konuşuyoruz da takım kimsenin umurunda değil. Son 2 hafta, 2 eleme daha olacak. Kimse ödülü düşünmez. 2 adım daha atacaksın. 100 tane 150 tane ödül atlatıyosun başından ama en büyük ödül final. Bu takımlar böyle kurulmaz, kusura bakmayın çok amatörce.

Murat Özarı: Barış bu gece çok enteresan sözler söyledi. Çok aşık olduğum birinden ayrıldığımda da aynı duyguları hissetmiştim dedi Nisa ile ilgili. Sinirlendiği yerler de oldu. Birkaç kişinin canını yakacağım dedi. Berkan dışındaki herkes ayağını denk alsın dedi. İlk göndereceğim kişi Sercan sonra da Yasin olacak dedi. Sırayla Sercan'ı ve Yasin'i göndereceğim dedi. Nisa'nın gidişi Barış'ı inanılmaz kamçıladı. Nisa'nın gidişini bazı şeylere bağladı. Bir lafı var. Barış çok sinirli şu anda. Barış şampiyonluğa hedeflenmiş. Patlamaya hazır yanardağ gibi.

Sema Aydemir: Bugün Barış vites artımış gibi gözüküyor. Devam eder mi bilmiyorum ama ona yaramış. Cemal Can'ı merak ediyordum kırılır mı üzülür mü diye. Bugün kendini oyuna veren Cemal Can izledik. Takımların bu durumları benim hoşuma gidiyor. Ummadık insanlar ummadık insanlarla bir araya gelip ummadık cepheler oluşturuyor. 


 

Güncelleme: 03/07/2020 11:03:57
`