Survivor Ekstra yorumcularından Yasin değerlendirmesi

Survivor son bölümünde Berkan ile karşı karşıya gelen Yasin, oyunu yarıda bıraktı ve oyun sonrası sevinç tezahüratı yapan rakip takıma tepki gösterdi. Ekstra yorumcuları, Yasin ile ilgili açıklamada bulundu.

İşte yorumcuların Yasin ile ilgili açıklamaları


Murat Özarı:Yasin kendine kızıyor ve oyunu bırakıyor. Bu bireysel bir oyun olsa kendine zarar verir. Yasin oyunu bıraktığı anda Sercan ve Elif'e de zarar veriyor. Takım oyunu için yapmaması lazım.

Semih Öztürk: Yasin'in aylardır gördüğümüz tavrı bu. Kendi hatasını başkalarına yüklemeyi çok seviyor. Bir hata yapıyor, geliyor kendi takımını geriyor. Zaman zaman karşı takımı da geriyor. Arkadşaların sana ne yaptı? Hiçbir şey yapmadı. Çıkınca zaten bakar, kendi özeleştirisini yapar. 

Sema Aydemir: Şimdi öyle böyle ama kendinizi Yasin'in yerine koyun. Bunca ay emek verdiği, arkadaşları dostları filan. Bir de şu anki durumuna bakın. En çok sevdiği takım arkadaşı tarafından istenmediğini öğrendi. Cemal Can ve Nisa ile olmaktan çok mutlu. Onlardan ayrı tutulduğunu öğrendi. Bu psikolojik olarak kırıcı ve isteksizleştirici bir durum. Ben gerçekten çok üzgün olurdum. İyisiyle kötüsüyle yükseldiği doğrudur ama Evrim de dahil takım arkadaşlarına katkıda bulunduğu da doğrudur. 
 

Güncelleme: 27/06/2020 09:32:18
`