Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı noktayı koydu: İnanılmaz bir üstünlük var

Survivor Ekstra'da dokunulmazlık oyunu sırasında yaşananlar masaya yatırıldı. Murat Özarı, Survivor Ünlüler ve Survivor Gönüllüler takımlarını değerlendirdi. Özarı; " 3 dokunulmazlığı da ünlüler kaybetti. Kaybederken de kadınlar hep ön planda. Gönüllülerde erkekler duruyor kadınlar çalışıyor. Ünlülerde erkekler çalışıyor, kadınlar duruyor. Gönüllülerin inanılmaz üstünlüğü var " dedi.

Survivor Ünlüler-Gönüllüler de yine heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu yaşandı. Survivor Ekstra canlı yayınında bu hafta dokunulmazlık oyununda yaşanan olaylar ele alındı. 

Furkan Dede'nin Gönüllülerin kadın yarışmacıları ünlülerin kadın yarışmacıları üzerinde üstünlük kurdu mu? sorusu üzerine Survivor Ekstra yorumcularından Murat Özarı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Murat Özarı; "Bunu düşünmeye bile gerek yok. İnanılmaz üstülük var. Bu üstünlük açıkça görülüyor. 3 dokunulmazlığıda ünlüler kaybetti. Kaybederken de kadınlar hep ön planda... Gönüllülere bakacak olursak Gönüllülerde  Survivor Evrim ve Survivor Nisa 4'te 3 yaptı. Gönüllüler takımının erkekleri duruyor, kadınlar çalışıyot. Ünlüler takımında ise erkekler çalışıyor, kadınlar oturuyor. Tam tersi bir durum var. İki takım arasında kadınlar kırılma noktası" dedi.

Güncelleme: 31/05/2020 10:11:14
`