Survivor Evrim'in o sözlerini Sema Aydemir değerlendirdi: Geçmişte bu erkekler gerçekten çok sayı kazandı

Survivor Ekstra yorumcusu Sema Aydemir, Survivor Evrim'in erkek yarışmacılar hakkında yaptığı yorumu değerlendirdi. Aydemir Survivor Ekstra canlı yayınında "Geçmişte bu erkekler gerçekten çok sayı kazandı. Bu hafta bir şey yapamamış olabilirler. Her zaman iyi olamazlar." yorumunda bulundu.

Survivor Evrim'in takımdaki erkeklerin daha çok çaba sarf etmeleri gerektiğini düşündüğünü söylemesi geceye adeta damga vurdu. Survivor Evrim'in söylediği bu sözler Survivor Ekstra stüdyosunda değerlendirildi. Furkan Dede, "Gönüllü kadın yarışmacıların elenme riskinin olmaması oyunda onları etkiliyor mu?" sorusunu Survivor Ekstra yorumcularına sordu. Sema Aydemir, Furkan Dede'nin bu sorusunu ve Survivor Evrim'in söylediği sözler hakkında açıklama yaptı.

Survivor Ekstra yorumcusu Sema Aydemir; " Elenme riskinin olmaması rahatlatır. Stresten dolayı çok oyun kaybettiğin oluyor. Stresle baş edemezsin. Survivor Evrim ve Survivor Nisa'nın başarısı gerçekten gözle görülüyor. Zaten hergün konuştuğumuz bir şey ama Evrim'in bu lafı söylemeden önce geçmişe dönüp bir bakması lazım. Geçmişte bu erkekler gerçekten çok sayı kazandı. Bu hafta bir şey yapamamış olabilirler. Her zaman iyi olamazlar. Şu an Evrim ve Nisa'da çok fazla yarışabiliyorlar" dedi.

Güncelleme: 31/05/2020 10:19:48
`