Çarpıcı Evrim yorumu: Bunu bilen en iyi yarışmacı

Survivor son bölümünde Evrim Keklik ile Barış Murat Yağcı arasında tansiyon bir anda yükseldi. Barış'ın sözlerini ciddi bir reaksiyon gösteren Evrim, bu sözler karşısında ona meydan okuyup geri adım atmadı. Survivor Ekstra'da Evrim ile Barış arasındaki bu tartışma masaya yatırıldı. Semih Öztürk, bu tartışmaya ilginç bir noktadan yaklaştı ve dikkat çeken ifadeler kullandı. 

İşte Semih Öztürk'ün açıklamaları: 

Survivor'ın tek gerçekliği vardır, dokunulmazlık. Dokunulmazlık artı ada konseyi. Bunu bütün yarışmacılar da bilir, ben dile getiriyorum sadece. Ya sen o meşaleyi alacaksın gideceksin ya da Survivor'a devam edeceksin. Normal hayatta ölüm gibi bir şey bu. Survivor hayatın bitiyor çünkü. Survivor hayatın bittikten sonra arkada kim kalmış, takım iyi mi kötü mü, elenen yarışmacının umurunda olmaz. En fazla yapabileceği final günü geldiğinde istediği arkadaşına destek olmaktır. Elenen yarışmacıları konuşuyor muyuz? Elendiler bitti. Yarışma içerisindeki fonskiyonları bitti.

Evrim bunu çok iyi biliyor. Evrim dediğimiz arkadaşımız var ya, Survivor'ın ne noktada olduğunu bilen en iyi yarışmacı. Nereden biliyor biliyor musunuz? Instagram sayıları var ya. Evrim o sayıların ne anlama geldiğini çok iyi biliyor. Survivor'ın dışarıda nasıl yankı yarattığını biliyor. Survivor'a en fazla tutunan isimlerden birisi, Evrim SUrvivor'dan gitmek istemiyor. Başka bir şeyle açıklayamayız. Evrim sıranın kendine geldiğini çok iyi biliyor. Kartları açıyor, gerekirse savaşarak çatışarak orada kalması gerektiğini düşünüyor. Geldi artık bekleyemez. 

Güncelleme: 15/05/2020 10:23:09
`