'Acun'un yaptığı konuşma doping etkisi yaratmış'

Survivor'da çeyrek final için kritik öneme sahip olan bireysel sembol oyununu erkeklerde Ersin Korkut, kadınlarda ise Nisa Bölükbaşı kazandı. Birer sembol sahibi olan yarışmacılar, oyun sonrasında da büyük bir sevinç yaşadı. Survivor Ekstra yorumcuları iki oyuncuyu bu başarılarından dolayı canlı yayında tebrik etti. 

Geçtiğimiz günlerde ünlüler ve gönüllüler arasında oynanan voleybol oyununda, oyuna çıkmak istemeyen Nisa Bölükbaşı'nın bireysel sembol oyunundaki başarısını değerlendiren Ekstra yorumcuları, voleybol maçı sonrası Acun Ilıcalı'nın sert şekilde uyardığı Nisa'nın kendisine geldiğini ve hatasının farkına vardığını dile getirdi. Murat Özarı Nisa için, 'Acun'un yaptığı konuşma doping etkisi yaratmış' dedi. 

SURVIVOR'DA BU HAFTA NELER YAŞANDI?

Survivor'ın 15 Nisan 2020 tarihli son bölümünde yeni bir ayak tenisi mücadelesi vardı. Acun Ilıcalı daha önce 2 kez kazandığı ayak tenisi maçlarında bu kez ufak bir değişikliğe giderek Ersin Korkut'u kendi takımına aldı. Üçe üç oynanan maçta kazanan son sete kadar belli değildi. Büyük heyecanın yaşandığı ayak tenisi mücadelesinde kazanan bakın hangi taraf oldu.

Survivor'da bir ayak tenisi karşılaşması daha geride kaldı. Daha önce iki kez oynanan ayak tenisi mücadelelerinde kazanan taraf, Acun Ilıcalı ve İrem Kanan ikisli olmuştu.

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Sercan Yıldırım ile yeni bir iddiaya girdiklerini ve bu kez Ersin'i kendi takımına alarak 3'e 3 ayak tenisi maçı yapacaklarını söylemişti.

SURVIVOR AYAK TENİSİNİ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 15 Nisan 2020 tarihli yeni bölümünde Sercan Yıldırım, Yasin Obuz, Ardahan üçlüsü Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Ersin Korkut üçlüsü karşı karşıya geldi. Heyecanın bir an olsun düşmediği ve jeneriklik hareketlere sahne olan ayak tenisi karşılaşmasını kazanan taraf 3-2'lik skorlarla Sercan Yıldırım'ın takımı oldu.

SURVIVOR AYAK TENİSİ ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor'da yeni bir ayak tenisi mücadelesi vardı. Sercan, Yasin, Ardahan üçlüsüyle Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Ersin Korkut üçlüsü karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı, mücadele öncesi kısa bir açıklamada bulunurken, kazanan takımı doğru tahmin eden yarışmacılara da ödül olarak pilav üstü kavurma, salat ve içecek verileceğini ifade etti.

Acun Ilıcalı maç öncesi, 'Uzun zamandır takip ediyordum. Gözüm üzerindeydi. Ersin'in yeteneklerini fark ettim, takımımıza davet ettim. Öyle bir Sercan'a pas attım ki, o pası gol pası zannetti Sercan ama Sercan ofsayttayken attım fark etmedi.' açıklamasında bulundu. 

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her hafta Salı günleri oynanan iletişim oyunu için Ünlüler ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Uzun zamandır görüşemedikleri, haber alamadıkları, aileleri ve dostları ile iletişim kurmak isteyen takımlar, zorlu parkurda nefes kesen bir mücadele verdiler. Günün sonunda ise Survivor iletişim oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

13 NİSAN SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

16 Şubat’ta başlayan Survivor 2020’de iki ay sonunda Ünlüler ve Gönüllüler takımından sekizer kişi birleşme partisine kalmayı başardı. Survivor’ın 16 yarışmacısı, birleşme partisi ile rüya gibi iki gün geçirdi. Son olarak şarkı yarışması sonrasında yarışmacılar adalarına geri döndüler. 13 Nisan 2020 Survivor 45. bölümde ise takımlar, kumda voleybol oynayarak ödülü kazanmak için mücadele etti. Voleybol oyununda takımlar, üçer kişilik takımlar ile sahaya çıktı. Beş sayı alan takım bir puan kazanmış oluyordu. Bu şekilde 10 puanı toplayan takım, oyunu kazanmış oldu. Gerilimin, tartışmanın yoğun, heyecanın yüksek olduğu Survivor voleybolu ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.

 

Güncelleme: 16/04/2020 10:49:36
`