Survivor Nisa'nın yürekleri ağza getiren düşüşü Survivor Ekstra stüdyosunda masaya yatırıldı

Survivor Ekstra stüdyosu canlı yayında Survivor Nisa'nın düştüğü anlar konuşuldu. Murat Özarı; "Nisa eğer Survivor'a damga vurmak isterse Everest'e çık deyin çıkar ama eğer Nisa oynamak istemiyorsa böyle düşer. Nisa'nin kafası o kadar dalıyor ki orada ne yaptığını bilmiyor ve konsantrasyon bozukluğu yüzünden düşüyor" dedi. Özarı; "İki kızımıza da nazar değdi. İkisini de Allah korudu" ifadelerini kullandı.

Survivor'da Nisa'nın yürekleri ağza getiren düşüş anları Survivor Ekstra canlı yayınında konuşuldu. Survivor Ekstra yorumcularından Murat Özarı; "Nisa eğer Survivor'a damga vurmak isterse Everest'e çık deyin çıkar ama eğer Nisa oynamak istemiyorsa böyle düşer. Nisa'nin kafası o kadar dalıyor ki orada ne yaptığını bilmiyor ve konsantrasyon bozukluğu yüzünden düşüyor" dedi. Özarı; "İki kızımıza da nazar değdi. İkisini de Allah korudu" ifadelerini kullandı.

Murat Özarı'nın cümleleri üzerine Furkan Dede Nisa'nın düşüşü kaza mı yoksa hata mı? sorusunu yöneltti. Murat Özarı; "Nisa'nın durumu ve Elif'in durumu arasında fark var. Elif suya iyi giremedi" dedi.

Furkan Dede'nin Murat Özarı'ya "Sen Elif'in durumunu hata olarak nitelendirip Bugün ki olayı hata oalrak nitelendirmezsen bence adil davranmazsın" demesi üzerine Özarı: "Elif suya hatalı girdi" dedi. Furkan Dede ve Murat Özarı arasında yaşanan fikir ayrılığı ekranlara işte böyle yansıdı.
 

Güncelleme: 14/06/2020 12:32:03
`