'Keşke başkası gitseydi' demişti... Yasin'e canlı yayında ağır eleştiri

Gönüllüler takımından ünlüler takımına geçen Yunus Emre, arkadaşlarıyla vedalaşmadan önce 'Kötü adama güle güle deyin' dedi. Bunun üzerine söze giren Yasin, keşke gitmeseydin, bu takımda gitmeyi hak etmeyen insanlardan birisin. Keşke sen değil de başkası gitseydin' ifadelerini kullandı. Bu sözlerle Barış'ı işaret eden Yasin'e Survivor Panorama'da konuşan Gökhan Özdemir'den ağır eleştiri vardı.

Gökhan Özdemir'in Survivor Yasin ile ilgili sözleri şu şekilde

*Yasin'in kafa yapısını çözemiyorum. Burada ben anlamlandıramadım. Badem gözlü oldu Yunus Emre gidiyor diye. 

*Takım için düşünmediğini belli ediyor. Takım için düşünse, performans olarak en altta olan ismin gitmemesini savunmazdı. 

*Yasin de keşke sadece üzülse. Yunus Emre ile 3-4 gündür iyi geçiniyor olabilirsin. Kafasında bir şeyler yaşıyor. Survivor için biçilmiş kaftan ama bazı şeyleri fazla yapıyor. Sadece üzüldüğünü belli etse keşke. 

*Yunus Emre takımın en performanssız yarışmacılarından biri. Benim de öngörümün altında kaldı. Sen başkası gitse diye iğneli konuşma yaparsan olmaz. 

Damla Can Kimdir?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. 27 yaşında olan Damla Can, 2018 Survivor All Star yarışmasında All Starlar takımında mücadele edecek. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.

Bora Edin kimdir?

23 Mart 1984 doğumlu Bora Edin, 7 yaşına kadar İsviçre’de yaşadı. Lisede eğitim için Malta’ya gitti ve burada Hibernians futbol takımında oynadı. 2 yıl sonra Türkiye’ye dönüş yaptı, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okudu. Yeditepe Üniversitesi’nde futbol takımında kaptanlık yaptı. Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağlandığı Salon Futbol Turnuvası’nda şampiyon oldular. Profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. Futbol dışında pinpon, tenis, yüzme gibi pek çok sporla uğraşıp başarılar elde etti. Şu anda CrossFit eğitmenliği yapıyor.

Hakan Hatipoğlu kimdir?

28 Kasım 1980 Burgazada Istanbul doğumlu, Milli sporcu, oyuncu ve sunucudur. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitimini almıştır. 2011 yılında yarışmada tanıştığı Gizem Hatipoğlu (Akın) ile evlenmiştir. 2010 yılında Survivor Kızlar - Erkekler'de, 2015'te ise Survivor All Star'da yarıştı. Adada 17 hafta 124 gün kaldıktan sonra yarışmada 6. olmuştur.
 

Güncelleme: 16/04/2020 13:00:55
`