Atakan Işıktutan: ‘Acun abiye şükrettim biz burada çok zengin yaşıyormuşuz’

Survivor Panorama Hafta Sonu'nun bugünkü konuğu, Survivor'dan elenen Atakan Işıktutan oldu. Atakan, ada yaşantısına dair genel olarak bir değerlendirmelerde bulundu ve neler hissettiğini dile getirdi.

Atakan'ın açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

Gerçekten ben ailemin hayal kırıklığını yaşadığını hissediyorum. Orada değişik bir psikolojideyiz. Kime ne yansıttığımızı bilmiyoruz. Ben hissedemi,yorum yani. Şey düşünüyordum, 'Oyun kaybediyorum ailem orada rezil oluyor' hep bu kafadaydım yani. Veya Yusuf'la kavga ediyorum, ailemi orada taşlıyorlar. Hep böyle şeyler düşünüyordum. Çok yanlış yolda ilerlediğimi buraya gelince anladım. Ailem benimle gurur duyuyormuş. 

Yaşlandım demeyeyim, olgunlaştım. Hayatta birçok şeyi öğrendim. Bir tane pirincin ne kadar değerli olduğunu, annenin babanın değerini öğrendim. Gerçekten çok zengin yşıyormuşum hayatta. Bazı şeylere hiç şükretmiyorduk. Bunu mu yesem, buraya mı gitsem diye düşünüyordum. Orada öyle değil. Oraya gidince, burada ne kadar zengin yaşadığımızı hissettim. Her gün Acun abiye ve hayata şükrettim.

Güncelleme: 18/05/2019 15:29:08
`