'Bir öyle bir böyle olursa seyirci nefesini keser'

Survivor Panorama'nın canlı yayın konuğu Survivor Türkiye Yunanistan'ın başarılı yarışmacılarından Atakan Işıktutan oldu. 

Bu senenin Survivor'ını ve ünlüler takımının Barış Murat Yağcı'ya olan tutumunu değerlendiren Atakan Işıktutan, 'Barış'ın bu kadar başarılı olacağını düşünmüyordum. Barış gerçekten iyi bir oyuncu. Gözünü karartıp parkurlarda koşabileceğini düşünmüyordum. Gözü kara, soğukkanlı. Barış'a gereksiz bir çıkış olduğunu düşünüyorum. Bizde tencereyi kızlar yıkıyorduk. Kimse de bunu dillendirmiyordu." dedi.

"BU YAPTIKLARI BARIŞ'I YÜCELTİR"

Mert ve Sercan Barış'a karşı cephe almışlar. Barış şampiyonluk adaylarından biri. Bu yaptıkları hareket Barış'ı yüceltir. Yanlış anlamadıysam Berkan ile Ezgi yıkamış ama onlar dile getirmiyor. Mert abinin bu konularda fren yapması gerekiyor. 

İhsan Tarkan: Üzerine gelmişler, 'Siz ne diyorsunuz' deyip çıkış yapsa nasıl olurdu?

Atakan: Realtyde neysen röportajda da öyle olacaksın Survivor'da. Bu yanlışı en çok yapan kişi gönüllüer takımından Burak'tı. Burada da aynı şekilde. İzleyiciye bir öyle bir böyle verirsen, izleyici nefesini keser. O yüzden Barış'ın topluluk içinde cevap vermesi lazımdı.

Güncelleme: 26/03/2020 11:24:35
`