Atakan - Yusuf - Bora potasıyla ilgili çarpıcı detay

Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı geçtiğimiz akşam yanıtını bulmuştu. Atakan - Yusuf ve Emre'nin çıktığı eleme potasında en az oyu alarak Survivor'a veda eden isim Atakan olmuştu. Survivor Panorama yorumcuları, bu potaya ilişkin dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Hakan Hatipoğlu, Yusuf'un bu potada olmaması halinde, ona atılacak oyların bir bölümünün Atakan'a gideceğini, böylelikle de Emre'nin Survivor'dan elenebilmiş olacağını söyledi. Atakan ile Yusuf'un aynı anda potaya girmesini, 'Emre'nin ekmeğine yağ sürüldü' diyerek yorumlayan Hakan Hatipoğlu, diğer türlü Emre'nin bu potadan çıkamayacağını ifade etti.

Öte yandan Survivor'da son araba ödülü ardından Atakan'ın Yusuf ve Emre ile sürekli tartışan kişi haline gelmesinin de Emre'nin işine geldiğini söyleyen İhsan Tarkan, Emre'nin oy atılabilecek insan halini aldığını belirtti. 

2017 SURVIVOR'DAN HATIRLATMA

İhsan Tarkan, Emre'nin bu potadan çıkmış olmasıyla ilgili önceki yıllarda Survivor'da yaşanan bir eleme potasını örnek göstererek, "Oylamasını biliyorum. Tuğçe, Burçak ve Anıl... Anıl'ın dışarıda bir fan kitlesi yoktu. Öylesine bir yarışmacıydı. Sonradan katılmıştı yarışmaya. Tuğçe, Burçak bir şeyler yaşandı. Tam hatırlamıyorum ama Anıl'a gelen oy, neredeyse Survivor şampiyonuna gelmiş oy kadardı. İnanılmaz bir reaksiyon oyu oldu. Kızlara gelen oyun toplamının 20 katı geldi Anıl'a. Ertesi hafta Tuğçe'yi eledi ve sonra elendi Anıl. Ve o akşam aldığı oyların 50'de biriyle elendi Anıl.


 

Güncelleme: 16/05/2019 15:12:12
`