Aycan Panorama'ya bağladı: Buraya kadar gelebildiğim için çok mutluyum

Acun Ilıcalı ve Ünlüler takımından Survivor Aycan, Survivor Panorama'ya bağladı. Survivor Aycan, Acun Ilıcalı'yla İnstagram'dan yaptığı canlı yayında: "Keşke şansım olsaydı daha kalmak isterdim. Buraya kadar gelebildiğim için çok mutluyum. Ben o dönemi atlatmıştım ama sayı almakta problemim vardı ama olmadı buraya kadardı. 4 ismin son oyunda sarılıp kutlama yapmasıyla ilgili olarak çok ilginç bir oyundu, çok duygusaldık. Survivor aslında erkek işidir. Kadınlar zorlanıyor hem duygusal olarak hem hijyenik olarak. Bu sene bir kadının şampiyon olmasına çok sevinirim. Ben olamadım ama oradan bir kadının şampiyon olmasını çok isterim." dedi.

Acun Ilıcalı'nın "Sizin takım neden oylamada kaybediyordu" sorusuna Aycan, "Nedenini bilmiyorum ama baştan biz çok kazandığımız için seyircilerimiz daha çok gönüllülere destek verdi ya da biz çok beceriksiz olduğumuz için" dedi. 

Acun Ilıcalı, Survivor'da İletişim ödülü'nde arkadaşından aldığı haber sonrası morali bozulan Aycan'a "Moralin nasıl" diye sordu. Aycan neşeli bir şekilde, "Sorunları çözdüm sorunum kalmadı ve mutluyum" yanıtını verdi.

ACUN ILICALI, MERT'E SESLENDİ

Acun Ilıcalı, İnstagram'dan yaptığı canlı yayında, geçtiğimiz haftalarda Survivor 2020 Ünlüler takımından Survivor Mert'e seslendi. Acun Ilıcalı, Survivor Mert'e "Mert sana sesleniyorum. Muazzam bir yarışmacısın araba ödülünde döktürüp şov yaptın ama daha sonra performansın neden düştü? Seni tecrübeli futbolcular gibi görüyorum, başkan primi açıklayınca döktüren futbolcular gibisin." dedi. 

Güncelleme: 07/06/2020 19:06:32
`