Çok konuşulan Sabriye-Okay potasıyla ilgili sert ifadeler: Oynanan tiyatroyu biz yemedik

İhsan Tarkan, Survivor'da çok konuşulan ve Sabriye'nin elendiği 'Sabriye-Okay' potasına ilişkin sert ifadeler kullandı. Tarkan, 'Orada başka bir şeyler oldu ama biz tiyatroyu yemedik' dedi. 

İhsan Tarkan'ın açıklamalarından öne çıkan ifadeler şu şekilde

"Benim fikrim, adadaki Türk yarışmacılar Sabriye'nin güçlü potansiyeli olduğunu, bunun karşısına güçlü birinin çıkması gerektiğini Yunan yarışmacılara empoze etmişler. Yunan yarışmacılar orada Büşra dururken Büşra'yı yazmamışlar, Bora'yı yazmamışlar, Seda'yı yazmamışlar, Hikmet'i yazmamışlar. Okay'ı yazmışlar. Bu olayda da Türk yarışmacıların hiçbir parmağı yok diyolar. Seda konseyde anlattı dediler, Seda konseyde hiçbir şey anlatmadı kardeşim. Hikmet'e aday olmak istemiş, ne zaman aday olmak istemiş? Dokunulmazlık oyunu kazandıkları günü kaybedersek aday olacağız demiş. Kaybetmişler, aday da olmamış. Bu şimdi onları haklı mı çıkardı?"

"YUNAN YARIŞMACILARA "OKAYI YAZIN" DEMEDİLER AMA..."

Zaten şunu hiçbir zaman iddia etmedim. Gidip Yunan yarışmacılar, 'Okay'ı yazın' demediler. Anlattılar anlatılar, Büşra varken Okay'ı yazmak hangi akla hizmettir? Hadi Büşra'yı yazmıyorsun Sabriye'yi göndermek istiyorsun neden Bora'yı yazıyorsun, Neden Seda'yı Hikmet'i yazmıyorsun? Madem Hikmet çıkmak da istemiş. Anlatıyorsunuz konseylerde. Orada başka bir şeyler oldu. Biz de orada oynanan tiyatroyu yemedik. Anlatılan bir şey yok aslında.

Güncelleme: 21/05/2019 14:55:30
`