"Emre için 'gelir geçer yarışmaya renk katar' diyordum. Aldığı oy sayını öğrenince..."

İhsan Tarkan, Atakan ve Yusuf ile girdiği potadan çıkan Emre'nin şampiyonluk için eline büyük bir fırsat geçirdiğini ve bunu değerlendirmesi gerektiğini söyledi. Atakan'ın elendiği potada ciddi bir SMS aldığını söyleyen İhsan Tarkan, onu daha önce gelip geçici bir isim olarak gördüğünü de itiraf ett

Hakan Hatipoğlu: Emre için şöyle bir parantez açacağım. Şu an yarışmadaki en kötü erkek, genelde de en kötü ikinci yarışmacı. Geçen sene İpek'e elenen Emre, bu sene Atakan'ı eliyor. Bu sene yüzde olarak da iyi bir yüzdede değil. Çok değişik bir Survivor oluyor. Senin dediğin gibi, dün çok güzel bir şey söyledin. Haftalık reaksiyon oyları müthiş bir cümle. Reaksiyon oyları bundan sonra bir tabirdir, kullanılması gereken bir tabirdir. Seyirci kaos istemiyor. Seyirci çok kavga istemiyor. Seyirci Emre gibi daha yapıcı, çocuksu ve güzel yüzlü bakan insanları istiyor. 

İhsan Tarkan: Emre 10'da 4 yapmış bu hafta. Emre'den beklenti şu: Emre Atakan'ı eliyorsa, demek ki artık şampiyonluk adayı olması lazım. Şampiyonluk adayı olması için de performansını biraz daha artırması lazım. Emre'nin eline fırsat geçti, iyi bir yarışmacıyı eledi. Emre'nin yapacağı şey şu, çıkacak 10'da 8 yapacak. Öyle yaparsa da şampiyonluğa odaklansın, fırsat var. 

"EMRE'NİN ALDIĞI OYU BİLİYORUM. CİDDİ BİR SMS"

Emre'yi hiçbir zaman şey görmezdim. Sonradan gelir, transit oyuncu renk katar gider derdim. Böyle bu potada insanlar Emre'ye oy atıyorlarsa ki, ben aldığı oyu biliyorum. Öğrendim bir şekilde. O SMS, ciddi bir SmS... Bu SMS'i alan yarışmacı, bundan sonra da performans koyarsa üstüne biraz daha şampiyonluk adayı olur.

Güncelleme: 17/05/2019 15:17:25
`