En çarpıcı değerlendirme ondan geldi: Canlı bomba gibi!

Survivor Panorama yorumcularından Hakan Hatipoğlu, Survivor siyah takım yarışmacılarından Emre hakkında İhsan Tarkan'a dikkat çeken bir soru sordu. Emre'nin takım arkadaşlarına da izleyicilere de güven vermediğini söyleyen Hatipoğlu, Tarkan'a durumun nedenini sordu.

İki yorumcunun Emre ile ilgili değerlendirmeleri şu şekilde

Şöyle bir Emre görüyoruz: Takım arkadaşları Emre'yi çok seviyor, bir yandan da güvenmiyorlar. İzleyici olarak düşünüyorum, Emre'yi çok seviyorum, finale gidebileceğini düşünüyorum ama bir yandan da güvenmiyorum. Aslında siyah takımın Emre'ye bakışı, seyircinin bakışı gibi mi?

Emre böyle bir canlı bomba. Çünkü Emre'nin 3 oyunda oynadığı 10 kazandığı 8. 10'da 8 yapan bir Emre var. Emre'de böyle bir potansiyel varken, 1 oyun da kazanabilirdi. Emre kötü olduğu için değil, konstantre olmadığı diye. Arkadaşları da zaten hep oradan motive etmeye çalışıyorlar. Emre'nin parkurları kaybetme şansı sadece şu; rakipleriyle dalga geçebilir, ıslık çalabilir veya atılması gereken yerden atmayabilir. Topunu girdi zannedip oyunu bırakabilir. Bu nedenlerden dolayı kaybediyor, bunlar olmasa Emre normal bir oyuncu profili sergilese, şu hızıyla, şu atış tekniğiyle belki de yüzde olarak en iyilerden biri olabilirdi. Arkadaşları da senin dediğin gibi güvensizlikten dolayı uyarmak zorunda kalıyorlar. Bu hafta çok iyi gidiyor, hakkını vermek lazım.

Güncelleme: 18/06/2019 14:57:20
`