Hakan Hatipoğlu: Emre'yi çok büyük bir zorluk bekliyor

Survivor'da dünkü dokunulmazlık oyunu sonrası kaybeden siyah takımda adaya veda eden isim Yunan yarışmacı Panagiotis oldu. Finale günler kala artık merak edilen tek şey, hangi yarışmacıların final koltuğuna oturacağı... Survivor Panorama yorumcuları olası ihtimalleri değerlendirdi.

Hakan Hatipoğlu: Emre'yi çok büyük bir zorluk bekliyor. Emre'nin önünde 2 tane dokunulmazlık var. Emre Survivor'a 1.5 ay sonra dahil oldu, bazı şeyleri bilerek geldi. Emre şunu biliyor ki, siyah takım kaybederse gitme ihtimali çok yüksek. Şimdi Emre dokunulmazlıkta 7 tane oyuna çıkacak, eğer 1-2 sayı alırsa Survivor'a veda edecek büyük ihtimalle. Eğer 5 veya üstü sayı alırsa Survivor'da kalacak.

İhsan Tarkan: Diğer arkadaşlarına da bağlı ama Emre için kritik. Siyah takım kaybederse Emre'nin gideceğini düşünüyorum. 7'de 5 yaparsa, takım arkadaşları da katkı sağlarsa siyah takım kazanır. Birazcık kendi elinde, takım artık 4 kişi. Belki 7 oyundan daha fazla oyuna çıkacak. Aşağı yukarı 36 oyun olsa 9-10 kez yarışacaklar.

Güncelleme: 25/06/2019 12:31:00
`