Hakan Hatipoğlu ilk kez açıkladı: Survivor 2018'de...

Survivor Panorama'da Barış Murat Yağcı'nın son bölüme damga vuran 'uykusunu' değerlendiren Hakan Hatipoğlu, Survivor 2018'e yaşadığı bir olayı canlı yayında anlattı. O dönemde Sema Aydemir ile arasının çok kötü olduğunu dile getiren Hatipoğlu, buna rağmen onlar adaya geldiğinde gidip 'bir şeye ihtiyacınız var mı?' diye sorduğunu ifade etti.

Hakan Hatipoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

Ağır uykusu olan adam, kış uykusuna yatmış ayı gibi uyur. Benim derdim şu, uyandıktan sonra kusura bakma diyebilmeli. Gördük veya görmedik. Ama benim hissettiğim şu: Barış hiçbir şekilde Yunus Emre'ye 'Gitmişsin ama sana bye bye' diyemedik dememiş, Berkan'a 'gelmişsin ama sana hoş geldin diyemedik' dememiş. 

Uyuyorsan ve diyemiyorsan bunu bir şekilde telafi etmelisin. Ben Survivor 2018'de en uzak olduğum kişi Sema'ydı. Neredeyse birbirimizden nefret edecek noktaya geldik. Ama onlar bizim adaya geldiğinde yanlarına gidip, 'Bir şeye ihtiyacını var mı?' dedim. Ayıptır yani... Bunu yaptığımda kameralarda çekmiyordu. Önemli olan budur, savaşmıyoruz yani. Barış'ı bu yüzden sorguluyorum. İstediği kadar uyusun, ama bunu telafi edeceksin kardeşim. 


Damla Can Kimdir?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. 27 yaşında olan Damla Can, 2018 Survivor All Star yarışmasında All Starlar takımında mücadele edecek. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.

Bora Edin kimdir?

23 Mart 1984 doğumlu Bora Edin, 7 yaşına kadar İsviçre’de yaşadı. Lisede eğitim için Malta’ya gitti ve burada Hibernians futbol takımında oynadı. 2 yıl sonra Türkiye’ye dönüş yaptı, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okudu. Yeditepe Üniversitesi’nde futbol takımında kaptanlık yaptı. Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağlandığı Salon Futbol Turnuvası’nda şampiyon oldular. Profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. Futbol dışında pinpon, tenis, yüzme gibi pek çok sporla uğraşıp başarılar elde etti. Şu anda CrossFit eğitmenliği yapıyor.

Hakan Hatipoğlu kimdir?

28 Kasım 1980 Burgazada Istanbul doğumlu, Milli sporcu, oyuncu ve sunucudur. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitimini almıştır. 2011 yılında yarışmada tanıştığı Gizem Hatipoğlu (Akın) ile evlenmiştir. 2010 yılında Survivor Kızlar - Erkekler'de, 2015'te ise Survivor All Star'da yarıştı. Adada 17 hafta 124 gün kaldıktan sonra yarışmada 6. olmuştur.

Güncelleme: 16/04/2020 15:18:21
`