Hakan Hatipoğlu sordu Atakan cevapladı! "Dalaka'yla aramızda..."

Survivor Panorama Hafta Sonu yorumcularından Hakan Hatipoğlu, Atakan'a Dalaka ile arasında gerçekten aşk olup olmadığını sordu. Atakan, bu konuya samimi şekilde cevap verdi.

Atakan Işıktutan: Yanında olmayacağım cümlesini Dalaka'ya yakıştıramadım. Hep yanımda oldu, o gün de yanımda oldu. Ağzından bir anlık sinirle kaçırmıştır. Her zaman, 'Sen en iyi oyuncusun, mükemmel bir karaktersin, sakin ol' diyordu. Her zaman böyleydi, ona kötü laf ediyordum, itiyordum, yine geliyordu. 

Hakan Hatipoğlu: Nasıl bir ilişkiniz var Dalaka'yla? Dalaka sana aşık, sen ona cevap vermiyor musun? Ya da ikiniz birbirinize aşık mısınız? Herkes merak ediyor bunun cevabını

Atakan Işıktutan: Bana gelip de, 'Senden hoşlanıyorum' diye duymadım. Dalaka'nın çeviri yaptırdığı bi konu var. Sen gerçekten çok güzel bir çocuksun. Kalbini karakterini, ne olursa olsun 100 oyun kaybet ben senin oyunculuğunu çok beğeniyorum. Benim winner oyuncum sensin' diyerek yaklaştı bana. Arkadaşlığımız gerçekten çok yakındık. Dozajı biraz farklı bir arkadaşlıktı. Orada aşk yaşamak mümkün mü? İnsanlara aşk duygusuyla bakmak mümkün değil. Hormonlarını kaybediyorsun adada. 

Güncelleme: 18/05/2019 16:52:09
`