Hikmet'ten şaşırtan Survivor itirafı

Hikmet Tuğsuz, erken vedasıyla herkesi şaşırtan Hakan Kanık için övgü dolu sözler söyledi. 'Ayağımdan daha çok onun gidişine üzüldüm' diyen Hikmet, 'eğer elenmesiydi finalin en büyük adayıydı' ifadelerini kullandı.

İşte Hikmet'in açıklamaları:

Saat 7 gibi ayaktaydım ben. Ateşi yakıyordum, ateşi büyütüyordum. Güzel bir çamaşırlık yapmıştım. Herkesin ayakkabısı yarışma malzemeleri kuruyordu. İlk gittiğimiz zaman sürekli yağmur yağıyordu. Ayakkabılar ıslak kalınca kızlar çabuk hasta oluyordu. 

Coconut'ı çeşit çeşit kızartmayı denedik patates gibi, deniz suyuyla haşlamayı denedik. Her şeyi denedik yani Hakan'la. Hakan'la bayağı bir maceramazı var anlat anlat bitmez. Hayatında hiç ormana girmeyen Hakan'ı ormana sokuyordum, ayakkabısız odun toplamaya gidiyorduk. 'Abi ayağıma diken battı' diyordu. 'Yürü lan bir şey olmaz' diyordum. Hakan bile alıştı adaya. Ona çırak diyordum, o da her dediğimi yapıyordu. Baya baya gelişmeye başladı, adadan en erken gidenlerden birisi oldu. Çok üzüldüm, hatta ayağımdan daha çok onun gidişine üzüldüm. Gerçekten çok başarılıydı, daha da başarısını katlamaya çalışıyordu. Bence bırakmasaydı finalin en büyük adaylarından biriydi. 

Güncelleme: 01/06/2019 15:47:57
`