İhsan Tarkan, 'best of'lardaki çarpıcı ayrıntıyı canlı yayında açıkladı

Survivor Panorama yorumcularından İhsan Tarkan, siyah ve beyaz takımlar arasında oynanan oyunlarda Best of'a çıkan Bora'nın 5'te 1 yapmasına dikkat çekti. Normalde oyunlarda çok başarılı olduğunu söyleyen İhsan Tarkan, Bora'nın best of'larda bir şanssızlık yaşadığını söyledi.

İhsan Tarkan'ın açıklamaları şu şekilde: 

Dünkü oyunda konuşacak çok şey var. Her zamanki gibi tam yapanları tekbrik etmek lazım. Onlar da siyah takımdaki Yunan yarışmacılar. Dalaka 3'te 3 yapmış, Panagiotis 4'te 4  yapmış. Best of'larda çok başarılı, Yusuf sayı alamadı, Afroditi sayı alamadı. Bunlar başarılı yarışmacılar ama düşüş yaşayan yarışmacılar.

Benim dikkatimi şey çekti. Mesela Best of'larda Hikmet sakatlandıktan sonra hatta hastayken, Best of'lara hep Bora tercih edildi. Bora'nın çıktığı best of yarışlarına baktık, birinci best of'ta durum 9-8, Bora çıkıyor Emre'ye kaybediyor. Ödül oyununda durum 9-8 Bora çıkıyor, Yusuf'a kaybediyor. SPA ödülünde durum 9-8, Bora çıkıyor Panagiotis yeniyor. Lahmacun oyununda Bora Panagiotis'e yeniliyor, dün akşam Panagiotis'e yeniliyor. Bora toplamda 5 tane best of'a çıkmış sadece bir tane kazabilmiş. Ya şanssızlık, ya soğukkanlılık eksikliği. 3'te 3 yapıyor eve best of'a onun çıkması gerekiyor, çıkıyor kaybediyor.

Bu istatistiğin arkadaşlar da farkındaysa eğer best of'larda başkasının yarışması gerekebilir. Normalde Hikmet oynuyordu, şansı daha yüksekti. Önümüzdeki hafta bakalım kimler oynayacak. 

Güncelleme: 24/05/2019 15:43:04
`