Kaan'dan Atakan'a eleştiri: Konseyde, oy atabileceğimiz hiçbir şey söylemedi

Survivor Panorama'nın konuğu olan Kaan Güvenilir, Atakan'ın Survivor'a vedasını değerlendirdi. 'Olması gereken oldu' diyen Kaan, Atakan'ın konsey günü kendisini iyi ifade edemediğini dile getirdi.

Kaan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

Ben açıkçası Atakan'ın vedasını bekliyordum. Atakan konsey konuşmasında ben bir izleyici olarak izledim. Oy atabileceğimiz hiçbir şey söylemedi. Hiç kimsenin eli o SMS'e gitmez sevenleri dışında. O da yetmedi. 'Ben burada kalmak istiyorum, sonuna kadar savaşmak istiyorum. Arkadaşlarım bana şöyle yaptı böyle yaptı' demedi. Kendini ifade edemedi. Ben her seferinde kalkmaya çalıştım, güçsüz kaldım, kalkamadım, iyi çalıştım ama yapamadım. Psikolojik olarak yeterli olmadığını dolaylı yoldan ifade etti. Olması gereken oldu bence yani.

Atakan fazla duygusal bir çocuk. Yusuf'a belki çok fazla bağlanmıştı. Ondan Dalaka'yla aynı takıma düşünce, Dalaka'ya biraz daha yoğunlaştı. Yusuf'la da bu tartışmalardan dolayı psikolojisi zedelenmiş durumdaydı, iyice zedelendi. Survivor'ın şartlarını kaldıramad. Survivor'da keşke şöyle bir imkan olsa, fizik yeterlilik testi yapılıyor ya, keşke psikolojik yeterlilik testi de olsa.

Güncelleme: 21/05/2019 12:20:23
`