Öykü Uysal'dan ilk açıklama: Daha fazla çatışma olacak diye düşünüyorum

Survivor son bölümünde adaya veda eden yarışmacı Öykü Uysal oldu. Gönüllüler takımı yarışmacısı vedanın ardından ilk röportajını Yaay uygulamasına özel olarak verdi.

İşte Öykü'nün açıklamalarından öne çıkanlar

Ben adaya geç geldim, geç geldiğim için de bir gruplaşma vardı. Ben elendikten sonra o gruplaşma daha devam eder diye düşünüyorum. Son zamanlarda da huzursuzluklar yaşanmıştı. Kızları destekliyordum. Yaş olarak benden küçüklerdi. Psikolojik baskılarda patlayıp ağlıyordu. Bu süreçte destek olamayacağım. Daha zor geçebilir onlar için. Daha durağan oyunlarda sayı getirdim. 

"DAHA FAZLA ÇATIŞMA OLACAK"

Denge sağlamaya çalışıyordum. Aralarında sözcü gibi oluyordum. Sanırım bu anlamda o eksilecek, daha fazla çatışma olacak diye düşünüyorum.

"İLAYDA'YI SEMPATİK BULUYORUM"

İlayda'yı çok sempatik buluyordum. Sonradan performans olarak da açıldığı için hissettiğim bir isim. Renk katıyor Survivor'a. Gönüllüler takımında güçlü kadınlar. Parkurlarda da iyiler. Onların bu anlamda daha ileriye gitmelerini isterim.

Adada huzursuzluk vardı. Duygu'dan da kaynaklı herkes bir tetikteydi. Ayşe'de o vardı. Ayşe her şeye hakim olmak isteyen bir kız. Ben de onların düzenine alışmaya çalışıyordum. Müdahaleler tolere etmeye çalıştım. Onları rahatsız etmeyeceğimi düşününce tehlike olarak görmediler. 

Güncelleme: 10/03/2021 13:13:36
`