Ria-Afroditi potasıyla ilgili flaş iddia: Hikmet sakatlanmasaydı...

Ria-Afroditi potasını değerlendiren İhsan Tarkan, bu potadaki Ria ve Afroditi'nin olmasının nedenini Hikmet'in sakatlanmış olması olarak gösterdi. Eğer Hikmet sakatlanmamış olsaydı, Kyriakos-Ria potası görebileceklerini söyleyen Tarkan, nedenini ise böyle açıkladı.

İşte İhsan Tarkan'ın açıklamaları:

Afroditi'nin hak etmediğini herkes biliyor, zaten yazanlar da günah çıkarmaya çalışıyor. Afroditi, Ria'ya karşı elenecekse zaten Survivor'ın ruhu zedelenir. Afroditi bu yarışmanın şampiyonluk adaylarından biri. Belki Yunan tarafında Afroditi sevilmiyor diyeceğim ama sanmıyorum, elini vicdanına koyan herkes ona oy atar bence. Ria değil bence, gitmesi gereken yarışmacı burada Kyriakos'tur. Belki Kyriakos ile Ria aday olabilirlerdi. Nikos performansından dolayı çıkabilir miydi? çıkabilirdi ama Afroditi asla çıkamazdı.

"HİKMET'İN SAKATLIĞI OYLAMAYI ETKİLEDİ"

Hikmet'in sakatlığı biraz oylamayı etkiledi. Ria ve Afroditi'nin adaylıklarının nedeni bence Hikmet'in sakatlığı oldu. Bora zaten oy kullanırken bundan bahsetti. Eğer ki Hikmet sakatlanmamış olsaydı, bence Ria ile Afroditi olmayacaktı. 

"KADIN ADAYIN OLMASI DEMEK, BÜŞRA'NIN ADADA KALMASI ANLAMINA GELECEK"

Çünkü bir kadın aday istemiyordu hiç kimse, çünkü kadın aday olması demek, yarın öbür gün Büşra'nın adada kalması anlamına gelecekti, onu da istemiyorlardı. Onun da hesabını yapmışlardı. Bora da oy kullanırken açık açık bahsetti bundan. Ria Kyriakos gibi bir şey izlerdik biz. Muhtemelen onlar da Afroditi'nin kalacağını düşünüyorlardır, özellikle Türk yarışmacılar. İnşallah onların düşündüğü gibi olur.

Güncelleme: 21/05/2019 14:27:13
`