Sema Aydemir, 'Büyük haksızlık' dedi ve bu kararı sert şekilde eleştirdi

Survivor Panorama yorumcularından Sema Aydemir, Afroditi-Ria potasına ilişkin konuştu. Afroditi'nin bu elemeye kalmayı hak etmediğini söyleyen Aydemir, Ria'yı çok sevdiğini fakat Survivor'daki miadını doldurduğunu dile getirdi. 

İşte Sema'nın açıklamaları:

Büyük haksızlık, gerçekten büyük haksızlık çünkü Afroditi Dalaka tadındadır, belki bir tık altındadır. Seda tadındadır, gerçekten çok iyi yarışmacıdır. 1-2 haftadır kötü diye biz burada asıp kesemeyiz, onlar da bunu yapmamalıydı bence. Çünkü bazı yarışmacılara destek vermek zorundasındır geçmişinden dolayı. Geldiğinden beri hiçbir şey yapmamıştır, odaklanamamıştır, oyun alamamıştır ama Afroditi'nin kredisi gerçekten çok büyük. 

Kyriakos'u biz burada konuşuyoruz ya, Güney Kıbrıs'tan dolayı oyları çok var diye. Ben Ria'yı çok seviyorum bence karakter olarak Survivor'da onun kadar sevecen, onun kadar böyle sempatik birisi yoktur belki de ama miadını doldurdu. Beyaz takımda güçsüz yarışmacılar var, en önemlisi de Ria. 

Şurada çok önemli bir şey var, zaten tükenmiş olan Afroditi'yi bir konseyde bitirebilirsiniz. Gerçekten hiç doğru bulmuyorum bu potayı. 

Güncelleme: 21/05/2019 14:01:14
`