Herkes bunu merak ediyor! Sercan ve Nisa ne konuştu?

Survivor'da birkaç haftadır Sercan'ın Nisa'ya olan ilgisi konuşuluyor. Konuya ilişkin geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Acun Ilıcalı, 'Sercan'dan ilgi olduğunu hepimiz görüyoruz, Nisa'dan da pozitif bir tepki olmadığını hep beraber görüyoruz' demişti. Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Sercan'ın Nisa'yı yanına çağırdığı ve bir konuşma yaptığı görüldü.

Sosyal medyaya damga vuran Sercan Nisa diyaloğu sonrası, Twitter'da 'Sercanisa' hashtagi TT oldu. Görüntülerle ilgili konuşan Survivor Panorama yorumcuları, ikili arasında neler konuşulmuş olabileceğini tahmin etmeye çalışıp, konuyu derinlemesine masaya yatırdı. İşte o anlar...

Damla Can Kimdir?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. 27 yaşında olan Damla Can, 2018 Survivor All Star yarışmasında All Starlar takımında mücadele edecek. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.

Bora Edin kimdir?

23 Mart 1984 doğumlu Bora Edin, 7 yaşına kadar İsviçre’de yaşadı. Lisede eğitim için Malta’ya gitti ve burada Hibernians futbol takımında oynadı. 2 yıl sonra Türkiye’ye dönüş yaptı, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okudu. Yeditepe Üniversitesi’nde futbol takımında kaptanlık yaptı. Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağlandığı Salon Futbol Turnuvası’nda şampiyon oldular. Profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. Futbol dışında pinpon, tenis, yüzme gibi pek çok sporla uğraşıp başarılar elde etti. Şu anda CrossFit eğitmenliği yapıyor.

Hakan Hatipoğlu kimdir?

28 Kasım 1980 Burgazada Istanbul doğumlu, Milli sporcu, oyuncu ve sunucudur. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitimini almıştır. 2011 yılında yarışmada tanıştığı Gizem Hatipoğlu (Akın) ile evlenmiştir. 2010 yılında Survivor Kızlar - Erkekler'de, 2015'te ise Survivor All Star'da yarıştı. Adada 17 hafta 124 gün kaldıktan sonra yarışmada 6. olmuştur.
 

Güncelleme: 17/04/2020 13:59:06
`