Sosyal medyada yapılan Hikmet yorumlarına ateş püskürdü: İnsanlık dışı! İnanılmaz...

Survivor Panorama yorumcusu İhsan Tarkan, Survivor'da Hikmet'in yaşadığı sakatlıkla ilgili sosyal medyadan gelen yorumlara ateş püskürdü. Öte yandan Hikmet'in durumuyla ilgili de konuşan Tarkan, büyük olasılıkla Survivor'a devam edemeyeceğini öne sürdü. 

"Öncelikle Hikmet'e geçmiş olsun. Annesine babasına ağabeyine, artık kim varsa herkese geçmiş olsun dileyelim. Tez zamanda toparlanmasını dileyelim. Bu sene nolur? Hikmet'in Survivor'ı ne olur? Hepsi ikinci planda. Her şeyden önce sağlık. Allah beterinden korusun. Survivor'a katılmış, bu zamana kadar emek vermiş, ciddi şampiyonluk adayı olan bir yarışmacı. Bu şekilde veda ederse çok üzücü gerçekten. Bir yere Survivor'a bağlıyorsun konuyu ama hiç önemli değil. Hikmet'in normal hayatına dönmesi lazım bir şekilde. Üzülmemek elde değil. Her şey başka, sakatlık ve böyle durumlar bambaşka. Ne diyeceğini bilemiyor insan. "

"GÖRÜNTÜLER YALAN DİYENLER VAR"

"Yorumlara çok takılıyorum ben. Yorumlarda böyle mesela 'iyi oldu' yazanlar var. Çok komik mi diyeyim. İnsanlıkdışı mı diyeyim. İnanılmaz bir şey yani. Gerçek görüntüler bunlar. Kızların ağlaması, Yusuf'un tepkisi, herkesin tepkisi var. Vay efendim onlar yalan diyenler var. Burada başka bir gerçek var. Hikmet sakatlandı. Maalesef büyük ihtimalle Survivor'a devam edemeyecek gibi bir sakatlık. Yüz ifadelerinden öyle anlaşılıyor. Hikmet'i tutan bazı insanlar var. Hikmet'i tuttuğunu söylüyorlar. Hikmet yoksa biz de yokuz, Hikmet o adaya geri dönmeli. "

"BELKİ HİKMET'İN 1 HAFTA İÇİNDE AMELİYAT EDİLMESİ GEREKİYOR"

"Örnek vereceğim; aşil tendonu kopan bir insan diyelim. Aşil tendonunu bilmem kaç saat içinde ameliyat etmezsen topal kalıyorsun. Hemen ameliyat etmen gereken sağlık durumları oluyor. Belki de Hikmet'in 1 hafta içinde ameliyat olması gerekiyor. Ne Survivor'ı ya? Hikmet'i gerçekten seviyorsan önce onun sağlığını düşüneceksin. Survivor veya başka şey hepsi ikinci planda. Hikmet bu sene, olmazsa bir dahaki sene yine gelir Survivor'a. Böyle şeylerde Allah'tan Acun abi ve acun medya ekibi çok hassas."

Güncelleme: 20/05/2019 14:56:04
`