Survivor'da SMS oylaması bugün yapılsaydı ne olurdu?

Survivor'da büyük finale sayılı günler kaldı. Survivor Panorama'nın moderatörü Hakan Hatipoğlu, yorumculardan İhsan Tarkan'a kritik bir soru yöneltti ve 'Bugün SMS oylaması olsaydı ne olurdu?' diye sordu. Tarkan'ın cevabı ise bakın ne oldu?

Hakan Hatipoğlu: SMS'te bütün olay halkta. Senin orada yapacağın en fazla güzel bir konuşmayla oyunu artırmak olur fakat şu an artık, parkurda kendi kaderleri için verecekleri son emek... Ne düşünüyorsun İhsan?

İhsan Tarkan: 1 kişi için çok kötü bir durum. Şampiyonluğu hak etmiş 9 yarışmacı var. 9 yarışmacının 5'i garantilemiş, 4'ü potada. Bu dördünden biri de elenecek. İçinde sen olabilirsin, çok acı bir durum. Formattan dolayı böyle bir şey oluyor ilk defa. Oradaki 9 kişiden 8'i finale gidecek, biz elenecek bir kişi için izliyoruz Survivor'ı. İlginç bir şey, şöyle bir durum var.

EĞER BUGÜN SMS OYLAMASI OLSAYDI...

Siyah takım beyaz takım oynasa, adaylar çıksa, tekrardan sms oylaması yapılsa belki başka bir şey olacak, başka bir sonuç çıkacak. Ama şu an var olan SMS'elere göre biri elenecek. Varolan SMS'leri düşündüğümüzde de 1 ay önceki durumlarına göre bir SMS verildi. Bu akşam Yusuf'la Emre çıksa, Okay'la Bora SMS'e çıksalar belki de başka sonuç çıkacakken, şu an o zamanki SMS'e göre biri elenecek. Kader mahkumu olacak o elenen kişi. Eğer bugün bir oylama olsaydı, Okay Bora'yı, Yusuf da Emre'yi geçebilirdi

Güncelleme: 26/06/2019 11:58:50
`