Survivor'dan elenen Yiğit ilk açıklamasını yaptı

Survvor'dan elenen ünlüler takımı yarışmacısı Yiğit, Yaay uygulamasına özel açıklamalarda bulundu. Yiğit, yöneltilen sorulara samimiyetle yanıt verdi.

İŞte Survivor Yiğit'in açıklamalarından öne çıkanlar:

*Adaya daha yeni geldim. Benim değerlendirilecek perfonmasım, orada 45 gün kalan kişilere göre daha oluşmamıştı. Benden önce gitmesi gereken kişiler, mesela kadınlarda Öykü'nün performansı çok zayıftı bakacak olursak. Erkeklerde Çağrı abi. Bu isimler benden önce gidebilirdi. 

*Survivor'daki favori isimlerim ünlüler takımında Sergen, gönüllüler takımında Berkay. İnşallah onlar için güzel bir Survivor olur. 

*Benim için ilk hedef birleşme partisi, sonra da şampiyonluğa giden yoldu.

*Bizim takımda egosal sıkıntılar var bizim takımda. Kimse kimseyi alttan almıyordu. Herkes kendi dediklerini savunuyordu. Odak da bu yüzden dağılıyordu oyunlarda. Bu tarz sıkıntılar düzelmediği sürece oyun grafiği inişli çıkışlı olacak bence. 

*Acun bey ismimi açıklama sürecinde, seçmelerde ismimi söylediği an gibiydi, kalbim çok atıyordu. İsmimi söylediği anda kafam yere düştü, düşünmeye başladım. Çok duygu dolu bir andı. 

*Oyuna çıkma şansı olarak yeterli şans verilmedi. Ada yaşantısında beni güzel karşıladılar ama sonuçta ilk konseyde benim adımı yazdılar. Öncesinde Doğan abiyi yazdılar. Belki bundan sonra Gonca'yı yazacaklar, Çağman'ı yazacaklar. Sonradan gelen kişiler as kadro olarak ayrılıyordu takım. 

*Benim eleme sürecinde tanıştığım insanlar var Çağman, Sergen, Bahar, Berkay ve Poyraz. Onlarla da görüşmeye devam edeceğim. 

Güncelleme: 24/02/2021 12:00:07
`