Survivor'dan elenen Yunus Emre'nin ilk sözleri bu oldu

Survivor'dan elenen son yarışmacı Yunus Emre Karabacak oldu. Gönüllüler takımının dikkat çeken ismi, elenişiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yunus Emre, yarışmadaki favorilerini de söyledi.

İşte Yunus Emre'nin açıklamalarından öne çıkanlar:

Babamın resmini gördüğümde gerçekten çok zorlandım. Ondan sonra da kendime gelemedim, performansımda sıkıntı olmaya başladı. O an hep canlanıyordu. Bana iyi geldiğini düşündüm ama gerçekten beni çok zorladı. Ada şartlarında hep zorlanıyordum, geçmişe gidiyordum geri geliyordum. Buraya neden geldiğim belli zaten. Babamın çok sevdiği bir platformdu. Resmini gördüğüm an çok kötü oldu, kaostan çıkamadım. 

"KÖTÜ SENARYO DEVAM EDEBİLİR"

İsmail Balaban ile güç kıyaslaması yapıyorduk. Bizim takım ünlülerin erkeklerinden güçlüydük. Benim çok iyi olduğum parkurlar vardı. İnşallah takımda bir şeyler değişmez. Benim gitmem kötü senaryoyu devam ettirebilir.

"AYAĞIM YANDI, BABAMIN RESMİ DERKEN ÇÖKÜŞE GEÇTİM"

Kendini güçlü bir yarışmacı olarak görüyordum. Ayağım yandı, babamın resmi derken çöküşe geçti. Kendi arkadaşlarımızdan ve hem de karşı taraftan benden önce gitmesi gereken isimler vardı. Karşı taraftan Çağrı, Doğan bizim tarafta da Dora... Kadınlarda Aleyna Çalışkan, Hanzade'nin performansı kötüydü. Onları da katarsak, gidebilirdi.

"FAVORİM POYRAZ AMA..."

Favori ismim Poyraz. Poyraz'ın kötü gidişatı var. Onun da hastalıktan sonra geriledi. Onun da bir odak problemi var, çok kötüye giden bir ivmesi var. Çok güçlü bir yarışmacı, kardeşim benim. Steven da keza iyi. Finali kim görür diyorsanız. Final koltuğunda güreşçi arkadaşım İsmail Balaban ve Poyraz olur diyorum. 

Güncelleme: 17/03/2021 12:31:20
`