Survivor Duygu'nun elendikten sonraki ilk açıklaması

Survivor'dan elenen yarışmacı Duygu, elenmesinin ardından ilk sözleri Survivor Panorama'da ekranlara getirildi.

İşte Survivor Duygu'nun açıklamaları:

Sakatlanmak benim için çok kötü bir psikolojiydi. 

Takımda birbirlerinin yüzüne gülüp arkalarından konuşulduğu durumlar var. Herkes birbirinin yüzüne gülüp arkasından konuşuyor. Ben bunu hiçbir zaman yapmadım. Kötü yorum yaptıkları kişilerle samimi oldular. Hazmedemediğim şey buydu. Yorgan gitti kavga da bitti, artık çok iyi anlaşacaklarını düşünüyorum. 

Hak eden hak etmeyen diye ayırmayacağım ama son parkurlarda gösterdim performansımı. Benden daha az hak eden kesinlikle var orada. Karakter olarak herkes bir şeyleri hak ediyor ama performans olarak daha iyi olduğumu düşündüğüm insanlar var. 

"SURVİVOR'DAKİ FAVORİ İSMİM..."

Survivor'ı hak eden tek kişi var, o da Dora. Ama insanlık olarak sevdiğim biri daha var o da Steven. Aslında çok güzel bir kalbi var. Hep doğruya yöneliyor. Tarafsız düşünüyor. Benim için karakter, performanstan daha önemli. Dora'nın çok düşünmeden hareket ettiğini düşündüğüm için onun adını söylüyorum.

Survivor bana çok güzel şeyler öğretti. Hayatımdaki insanların merhametli yaklaştığını hissettim. Onları ne kadar çok sevdiğimi fark ettim, çok özlüyorum. İstanbul'a dönünce bambaşka bir insan olacağım. Sanki her gün son kez görüyormuş gibi yaşayacağım. 

Survivor'dan sonra kiminle görüşürüm? Net bir şey söyleyemem. Birkaç isim var, çok da aramıyorum. Çok daha güzel arkadaşlıklarım dostluklarım var. Ailem nişanlım var, arkadaş aramaya gelmedim buraya. Karşı takımda enerjimin uyduğu daha çok insan var. 

Survivor aslında şöyle, dışarıdan bir sürü şey duyuyorsunuz ama hedefiniz var, bunu gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bazen hayatta hedef belirlemek daha güzel kılabiliyor hayatı. Survivor benim için hedefti. Survivor'a giderken o kadar çok zorluk yaşadım ki, sonunda buraya geldim. Kısa sürede çok şey öğrendim. Mutluyum, burukluk var, yarım kalmışlık var, hayırlısı.
 

Güncelleme: 03/02/2021 12:42:43
`