Eski Survivor yarışmacısı köpek saldırısına uğradı

Geçtiğimiz yıl Survivor Türkiye Yunanistan'da yer alan, Survivor Panorama yorumcusu Melisa Emirbayer, köpek saldırısına uğradı. Çenesinde ciddi bir yarık oluşan Melisa Emirbayer, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak 'Büyük bir kaza atlattım' dedi. 

Survivor Panorama moderatörü Hakan Hatipoğlu, programın yorumcularından ve geçtiğimiz senenin Survivor yarışmacılarından Melisa Emirbayer'in köpek saldırısına uğradığını ve bu nedenle de 15 gün boyunca programda yer alamayacağını açıkladı. Diğer yorumcularla birlikte Melisa'ya geçmiş olsun dileklerini ileten Hakan Hatipoğlu, kısa zamanda Melisa'yı aralarında görmek istediklerini ifade etti.

MELİSA'DAN AÇIKLAMA

Köpek saldırısı sonucu çenesi yarılan Melisa, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Ufaka ama bence büyük bir kaza atlattım arkadaşlar. Bir süre aranızda olamayacağım ama en kısa zamanda aranıza dönmek için sabırsızlanıyorum, merak etmeyin' dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

MELİSA EMİRBAYER KİMDİR?

2 Kasım 1995 İzmir doğumlu Melisa Emirbayer, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Yüzme Antrenörlüğü bölümü son sınıf öğrencisi. 2002 senesinde ailesinin yönlendirmesi ve hiperaktifliği sonucu yüzme sporu ile tanıştı. Fatih Koleji Spor Kulübü’nde yüzmeye başladıktan sonra ilk önce Galatasaray Spor Kulübü’ne, 5 yıl sonra da Fenerbahçe Spor Kulübü’ne transfer oldu. Bu kulüpte branşı olan kurbağa stilinde her kategoride birçok Türkiye şampiyonlukları oldu. 200 metre kurbağa branşında Türkiye rekoru kırıp milli takıma adım attı. 2009 senesinde başlayan milli takım serüveni ile birlikte birçok organizasyonda başarılar elde etti. Kariyerini 2018 yılında noktaladı ve Göztepe Spor Kulübü yüzme şubesinde antrenörlük yaptı.

Güncelleme: 10/04/2020 13:08:51
`