Survivor finaliyle ilgili dev tahmin: O iki ismi izleyebiliriz

Survivor'da büyük finale sayılı günler kaldı. Tüm izleyicilerin merak ettiği şey ise, 'Survivor'da kim şampiyon olacak?' sorusunun cevabı. Survivor Panorama yorumcularından Hakan Hatipoğlu ve İhsan Tarkan, bu konuyu masaya yatırdı ve final için dikkat çeken tahminlerde bulundu.

İşte iki ismin Survivor finaliyle ilgili yaptığı tahminler...

İhsan Tarkan: Seda Yusuf finali izleyebiliriz gibi geliyor bana. Veya, Seda'yı son dörtte görürüz gibi hissediyorum ama finalde Seda-Yusuf olursa işler değişir mi? O zaman bir kadın şampiyon çıksın derlerse, bir yüklenme olur mu? Bilmiyorum ama oraya kadar gelecek mi iş görmek lazım. O yollarda kimlerle karşılaşacak Seda... Onları da bilmediğimiz için net konuşamıyorum ama Seda-Yusuf finali olacak gibi geliyor bana.

Hakan Hatipoğlu: Az çok, neden bilmiyorum ama herkesin ortak şeyi, Yusuf garanti finalde gibi. Aslında bu da Yusuf için bir handikap, 'zaten finalde' denildiği zaman o da sıkıntılı, yarışmacı da gevşer, kitle de gevşer. Karşısında farklı bir kitle oluşabilir. Aslında Yusuf'un da, atıyorum; ortalaması ne? 5'te 3 mü yapıyor, 5'te 4'e çekeceksin ki, final yolunda katlayarak şampiyonluğa gitme fotoğrafı perçinlensin.
 

Güncelleme: 18/06/2019 12:31:10
`