Survivor şampiyonluğunun sırrını açıkladılar: İlk 1 ay ve son 1 ay...

Survivor Panorama yorumcuları, finale sayılı günler kala Survivor ile ilgili genel bir değerlendirmede bulundu ve şampiyonluğa giden yoldaki en önemli sırrı açıkladılar. 

Yorumcuların, yarışma ve yarışmacılarla ilgili yorumları şu şekilde...

Sema Aydemir: Hatalar yapılmış olabilir. Hepimizin hataları oldu. Bora'nın o an söylediklerini hiçbir şekilde onaylamıyorum. Bu yol çok uzun bir yol, tam yumurta kapıya dayananınca insanların hatalarını göstermek doğru değil. Bu viraj en sert viraj. Hiçbir yarışmacının böyle vurmaması gerekiyor. (Bora'nın Hikmet'le Yusuf'un tartışmasını hatırlatması üzerine) 

Hakan Hatipoğlu: Survivor'da ilk 1 ay ve son 1 ay... Aradaki 3 ay ne yapmışsan yapmış ol. Eğer sakin ve performans olarak yüksek olursan şampiyon oluyorsun ya da finale gidebiliyorsun. İlk 1 ay ve son 1 ay sessiz olacaksın. Gerçekten, kim ne derse desin; ilk 1 ay sesini çıkarırsan seni ilk konseyde yollarlar.

İhsan Tarkan: Survivor adasına giderken uçuş yolculuğunda bile hareketlerine dikkat etmek gerekiyor. Uçakta kendini belli edecek hareketler yaparsan, yarışmacılar sana dikkat eder. Adada da dikkat çekersin, ilk giden sen olursun. Daha uçakta belli ederler böyle yarışmacılar. Son 1 ay çok önemli bir düzlük ama her şeyi tadında yapman lazım, biraz da yüksek performanslı olman gerkiyor.

Damla Can: Son 1 ay mücadelenin çok daha fazlasını gösterebilirsin. 1 vites daha yukarıya çıkmaya çalışıyorsun. Onun bilincinde olduğun için de oyuna çıkarken kendini motive etmeye çalışıyorsun. İnsanlar 1 ay kala kozlarını kullanmaya çalışıyor. Bunlar hepimizin zamanında yaşanmış durumlar. 

 

Güncelleme: 26/06/2019 14:56:27
`