Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz 8 Kasım bölümünde kim kazandı, haftanın birincisi kim?

Seda Sayan ile Yemekteyiz'in 8 kasım bölümünde haftanın kazananı belli oldu. Peki Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de büyük ödülü kim kazandı?

TV8 ekranlarının heyecan dolu yemek yarışması programı Yemekteyiz'de bu hafta kıyasıya rekabet vardı. 5 ayrı yarışmacı farklı menüleriyle konuklarını etkilemeye ve 10 bin TL'lik büyük ödülü kazanmaya çalıştı. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte Yemekteyiz'de büyük ödülü kazanan isim.

YEMEKTEYİZ'DE HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

İzleyicilerine heyecan fırtınası yaşatan Yemekteyiz'de bu hafta Tansu Akan, Onur Barık, Havva Kaplan, Eda Ölmez ve Birnur Mert büyük ödül için mücadele etti. Yapılan yemeklerin ardından haftanın puanlamasında en çok puana sahip olan isim haftanın birincisi oldu. Yemekteyiz'de bu hafta en çok puanı alan ve 10 bin TL'lik ödülü kazanan isim Birnur Mert oldu.

HAFTANIN YARIŞMACILARI KİMLERDİ?

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu hafta (4-8 Kasım 2019) birbirinden renkli yarışmacılar yer aldı. En iyinin kazanacağı ve 10 bin TL ödülün de sahibi olacağı Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları sırasıyla şu şekilde:

1. Gün yarışmacısı Tansu Akan - Ev hanımı olan 25 yaşındaki Tansu Akan, kendine özel bir menüyle rakiplerinin karşısına çıkacak ve üstünlük kurmaya çalışacak.

2. Gün yarışmacısı Onur Barık - 25 yaşında iletişim uzmanı olan Onur Barık, Yemekteyiz'de büyük ödülü kazanarak mutlu sona ulaşmak istiyor.

3. Gün yarışmacısı Havva Kaplan - 36 yaşında sekreterlik yapan Havva Kaplan, bu hafta rakiplerinden daha iyi yemekler yaparak fark yaratmaya çalışacak.

4. Gün yarışmacısı Eda Ölmez - 26 yaşında uyku koçu mesleğini icra eden ve mutfakta da oldukça iddialı olan Eda Ölmez, yemekleriyle diğer yarışmacılar gibi birinciliğe ve büyük ödüle talip.

5. Gün yarışmacısı Birnur Mert - 43 yaşındaki ev hanımı Birgür Mert, bu haftaki yarışmacılar arasında en tecrübeli isim olarak göze çarpıyor ve hafta sonunda birinciliği kazanmak için elinden geleni yapacak.

Güncelleme: 08/11/2019 20:25:19
`