6 Temmuz Pazartesi / 20.00: Yetenek Sizsiniz Türkiye (Yeni Bölüm)

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur heyecanının ardından yarı finalleri ile devam ediyor! Yetenekleri ve jürisi ile harika bir program sizleri bekliyor!

Yayın Tarihi: 6 Temmuz Pazartesi

Yayın Saati:  20.00 

 

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur heyecanının ardından yarı finalleri ile devam ediyor! Yetenekleri ve jürisi ile harika bir program sizleri bekliyor!  

 

Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Eser Yenenler’in jüriliğini, Alp Kırşan’ın sunuculuğunu yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” birbirinden iddialı yarışmacılar ile karşınızda olacak!  

 

Finale çok az kaldı! 

2. Tur’da izleyicilerin beğenisini kazanarak yüksek puan alan yarışmacılar, şimdi de yarı finalde finale kalabilmek için bütün hünerlerini sergileyecekler. Yarı finallerde izleyicilerden en yüksek puanı alan yarışmacı finali garantilerken, jürinin seçtiği bir yarışmacıda finale gitme şansını yakalayacak. 

 

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de; dansçılar, illüzyonistler, amatör komedyenler ve farklı yetenekler izleyicinin karşısına çıkacak, renkli görüntüler yaşanacak. 

 

Binlerce kişinin arasından elenerek yarı finale kadar gelen yarışmacılardan kimler finale kalacak? Hangi yetenek birinci olacak? 

 

“Yetenek Sizsiniz Türkiye” 6 Temmuz Pazartesi TV8’de!

Güncelleme: 06/07/2015 11:34:38
`