5 Kasım Perşembe / 19.00: Aşkların En Güzeli

5 Kasım Perşembe / 19.00: Aşkların En Güzeli

Şule, başkanlık seçiminin ardından, yaptığı konuşma ile herkesi kendine hayran bırakan Yusuf’a, günden güne yakınlık duymaya başlar.

Yayın Tarihi : 5 Kasım Perşembe / Hafta İçi Her Gün 

Yayın Saati  : 19.00 

 

Yapım: Düş Gezginleri 

Oyuncular: Hakan Latifoğlu, Cemre Burcu Tosun, Ümit Beste Kargın, Ayberk Yılmaz, Cüneyt Mete, Şahin Ergüney, Ebru Nil Aydın Aktemur, , Gülizar Oltulu, Serkan Ekşioğlu, Pelin Dikmenoğlu, Münir Canar, Ebru Uysal, Özlem Danacı, Ezgi Aytaç, Deniz Demirel, Serkan Melikoğlu, Burçin Sezen Kılıç, Elif Yoldaş. 

 

14.Bölüm Özet

Şule, başkanlık seçiminin ardından, yaptığı konuşma ile herkesi kendine hayran bırakan Yusuf’a, günden güne yakınlık duymaya başlar. Selçuk ise Yusuf’un açıklarını ortaya çıkarmak için tetikte beklemektedir. Sevgilisini kaybetmekten korkan Selin’in son çaresi, Fırat’ın annesiyle işbirliği yapmaktır.

 

Fırat’ın bir şeyler gizlediğinden şüphelenen Zeyno, ondan hesap sormaya gider.  İkili arasındaki gerilimin nereye varacağı merak konusudur. Cemil’i kahvede kavga ederken gören Mansur ve Fahriye şaşkına döner. Eve tanışmaya gelen kişinin Yusuf olduğunu düşünen Müjgan, sevinç ve heyecan içinde hazırlıklar yapmaktadır.

Güncelleme: 05/11/2015 10:42:05
`