27 Kasım Perşembe 20.00'de: Kaçak Gelinler (Yeni Bölüm)

“Kaçak Gelinler” “Yeni Bölümü” ile bu hafta 27 Kasım Perşembe 20.00’de TV8’de!

“Kaçak Gelinler” “Yeni Bölümü” ile bu hafta 27 Kasım Perşembe 20.00’de TV8’de!

 

ŞEBNEM'İN BİTMEYEN İNADI!

EGE, KAİNATI GERİ KAZANABİLECEK Mİ?

 

Yapımını NTC medyanın, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun senaryosunu Ekin Atalar, Ayşin Akbulut, Atasay Koç’un yazdığı, başrollerini ise, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Altunmeşe, Fırat Albayram, Cihan Yenici, Romina Özipekçi, Tarık Özenbaş,  Şenay Gürler, Ege Aydan ve Tuğçe Kıltaç’ın paylaştığı “Kaçak Gelinler” yepyeni bölümü ile bu hafta 27 Kasım Perşembe 20.00’de TV8’de!

 

Gelinlikle kaçan üç kadının, hayatlarının kesişmesiyle gelişen olayların anlatıldığı eğlenceli ve komik dizi “Kaçak Gelinler” yeni bölümü ile 27 Kasım Perşembe 20.00’de TV8’de!

 

Bu hafta yayınlanacak “Kaçak Gelinler” de;

 

Şebnem'le sevgili olan Selim’in keyfine diyecek yoktur. Özgür ve Can bunu kutlamak ister. Ama erkekleri kötü bir sürpriz beklemektedir. Şebnem’in beklenmedik tepkisi herkesi şaşırtır. Selim ise Şebnem’in inadını kırmakta kararlıdır.

 

Kainat’ı kaybetmeye katlanamayan Ege yeni planlar içindedir. Ege’nin oyunu Kainat’la beraber Şebnem ve Almilla’yı da zor durumda bırakır. Kainat’ın sıkkın halini gören Özgür ve Almilla onu mutlu etmek için uğraşır.

Güncelleme: 24/11/2014 11:12:38
`