Kainat, Selim ve Almila'nın Karar Anı!

Kainat, Selim ve Almila'nın Karar Anı!

'Kaçak Gelinler' 16. bölümüyle 15 Ekim Çarşamba 20.00'de TV8'de...

Aşkın ve hayatın peşinden koşan 3 kaçak gelinin komik ve hüzünlü hikayesinin konu edildiği, heyecan ve yüksek ritmini düşürmeyen, en sevilen gençlik dizisi “Kaçak Gelinler” dizisi 16. Bölümüyle TV8’de izleyicisiyle buluşuyor.


 
Can gördüğü haberin ardından Kainat’a sert bir tepki gösterir. Kainat kendisini Can’a affettirmeye kararlıdır. Ama bu sandığı kadar kolay olmaz. Kainat ailesinin düştüğü kötü durum karşısında ani bir karar vermek zorunda kalır.


 
Selim ihalenin bitmesiyle beraber şirketten ayrılır. Onu işlerin başına döndürmek Şebnem’e düşer. Ancak Şebnem’in tüm çabaları geri teper. Selim sürdüğü hayattan memnun olduğunu iddia etmektedir. Şebnem kendisini buna ikna etmesini ister.


 
Özgür, Almilla ile sevgili olmanın sevincini bir hayli abartır. Özgür’ün romantik hazırlıkları sürpriz misafirler yüzünden altüst olur.


 
 
Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, senaryosunu Engin Elgün’ün yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Kerem Çakıroğlu’nun bulunduğu dizinin başrollerini, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Altunmeşe, Fırat Albayram, Cihan Yenici, Romina Özipekçi, Tarık Özenbaş, Tuğçe Kıltaç ve  usta oyuncular Şenay Gürler, Ege Aydan, paylaşıyor.


 
Yapımcı    :NTC Medya
Yönetmen :Kerem Çakıroğlu
Senaryo    :Engin Elgün
Müzik           :Cem Özkan

 


Oyuncular: :Selin Şekerci (Şebnem), Deniz Baysal (Kainat), Açelya Topaloğlu (Almila), Furkan Andıç (Selim), Fırat Altunmeşe (Can), Fırat Albayram (Özgür), Cihan Yenici (Ege), Romina Özipekçi (Nermin), Tarık Özenbaş (Arda), ve  Şenay Gürler (Seniha), Ege Aydan (Müfit),Tuğçe Kıltaç (Zafet)

Güncelleme: 10/10/2014 15:43:22
`