Bu Bölüm Kaçmaz! 'Kaçak Gelinler'de Bu Hafta Konuk Oyuncu Alp Kırşan!

Bu Bölüm Kaçmaz! 'Kaçak Gelinler'de Bu Hafta Konuk Oyuncu Alp Kırşan!

Kaçak Gelinler’ e bu hafta sempatikliği ile tanınan sunucu – oyuncu ALP KIRŞAN konuk oyuncu olarak katılıyor!

Başrollerini; Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Altunmeşe, Fırat Albayram, Cihan Yenici, Tarık Özenbaş ve Şenay Gürler paylaştığı, yapımcılığını NTC Medya, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun üstlendiği senaryosunu ise Ekin Atalar, Ayşin Akbulut ve Atasay Koç’un yazdığı “KAÇAK GELİNLER” her Çarşamba TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. 

 

Gelinlikle kaçan üç genç kızın hayatlarının kesişmesiyle gelişen olayların anlatıldığı dizi Kaçak Gelinler’ e bu hafta sempatikliği ile tanınan sunucu – oyuncu ALP KIRŞAN konuk oyuncu olarak katılıyor. Alp Kırşan dizide; belgesel projesi yapımcı tarafından kabul edilen Can’a yardım etmek isteyen Kainat, Yoga’da Alp Kırşan ile tanışıyor. Alp Kırşan Can’a projesi için yardım eden kişiyi canlandırıyor.

 

Kaçak Gelinler’ de bu hafta; Selim tüm çabalarına rağmen Şebnem’in inadını kıramaz. Şebnem çareyi Selim’i kendinden soğutmakta bulur. Şebnem’in tüm çabalarına rağmen Selim onun peşini bırakmamakta kararlıdır. Can’ın belgesel projesi yapımcı tarafından kabul edilir. Kainat belgesele katılması için Alp Kırşan’la anlaşır. Ancak Alp’in bir şartı vardır. Can yapım şirketinden çekimlerin yapılması için gerekli avansı alamaz. Bütün arkadaşları ona yardım etmek için seferber olur.

Güncelleme: 31/10/2014 23:27:34
`