1 Nisan Çarşamba 20.00'de : KOMEDİ TÜRKİYE

1 Nisan Çarşamba 20.00'de : KOMEDİ TÜRKİYE

KOMEDİ TÜRKİYE YİNE ÇOK EĞLENCELİ! YİNE ÇOK KOMİK! Komedi Türkiye'nin bu haftaki konuğu Gupse Özay!

 

 

Yayın Tarihi: 1 Nisan Çarşamba

Yayın Saati:  20.00

 

Skeçleri ve eğlenceli jürisi ile büyük beğeni toplayan Komedi Türkiye bu hafta da izleyenleri ekranları başına kilitleyecek.

 

7 amatör komedyen !

 

Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin kaleme aldığı skeçlerde tüm hünerlerini sergileyecekler.

 

Kendilerine eşlik edecek yardımcı oyuncular:  Tuğba Çom, Öznur Serçeler, Diren Polatoğulları, Seda Fettahoğlu ve Ünal Yeter.

 

Ve ekibe hem sahne arkasında ve hem de sahnede eşlik edecek ünlü oyuncu koçları: Bartu Küçükçağlayan, Ömür Arpacı, Derya Karadaş, Murat Akkoyunlu ve her hafta bir başka ünlü konuk oyuncu koçu.

 

Bu haftanın konuğu Gupse Özay.

 

Amatör komedyenler başrollerini oynadıkları kısa skeçleriyle,  Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Bilginer’in karşısında en iyi performanslarını gerçekleştirmeye çalışacaklar.

 

Bu hafta da izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak skeçler; Hom Ofis, 2 Odalı ZombiliDaire, Kafede Evlenme Teklifi, Dizi İçin Audition, Survivor, Sosyal Medya, Çocuk Eğitimi.

 

Usta jüri üyelerinin karşısında skeçlerini oynayacak yarışmacılar için Türkiye’nin en komik ismi seçilmek hiç kolay olmayacak.

 

Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin usta kalemlerinden çıkan skeçler, ünlü oyuncu koçlarının eşsiz performansları  ve komedyen adaylarının heyecanı ile izleyicileri kahkaha dolu anlar bekliyor.

 

 

Güncelleme: 30/03/2015 16:52:03
`