KOMEDİ TÜRKİYE 18 MART ÇARŞAMBA 20.00'DE TV8 EKRANLARINDA BAŞLIYOR!

“KOMEDİ TÜRKİYE”DE GÜLSE BİRSEL, GANİ MÜJDE VE HALUK BİLGİNER TÜRKİYE’NİN YENİ KOMEDYENİNİ SEÇECEK!

Yayın Tarihi: 18 Mart Çarşamba

Yayın Saati: 20.00

 

“Komedi Türkiye”de amatör komedyenler, profesyoneloyuncular eşliğinde hünerlerini sergileyecek! 7 amatör komedyen! Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin kaleme aldığı skeçlerde tüm hünerlerini sergileyecekler.

 

Komedi Türkiye’de ekibe sahnede performanslarıyla eşlikedecek ve sahne arkasında oyuncu koçu olarak çalıştıracak ünlüoyuncular: Bartu Küçükçağlayan, Ömür Arpacı, Derya Karadaş,Murat Akkoyunlu olacak. Ayrıca her hafta bir ünlü oyuncuskeçlerde konuk olacak. İlk haftanın konuğu Sarp Apak!

 

Skeçlerde ayrıca yer alacak profesyonel oyuncular: Ünal Yeter, Seda Fettahoğlu, Tuğba Çom, Öznur Serçeler ve Diren Polatoğulları !

 

Yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun, skeç yönetmenliğiniApo Kaya’nın üstlendiği Komedi Türkiye’nin sunucusu Burcu Esmersoy!

 

Amatör komedyenler, ünlü oyuncularla birlikte oynadıklarıskeçlerde Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Bilginer’inkarşısında en iyi performanslarını gerçekleştirmeyeçalışacaklar.

 

Komedyen adaylarının skeçlerdeki performanslarını jüri ve ünlüoyuncular ayrı ayrı puanlayacak. En az puanı alan aday KomediTürkiye yarışmasına veda ederken, elenen yarışmacının yerinebir sonraki hafta yeni bir komedyen adayı katılacak ve heyecanhiç durmadan artacak.

 

Usta jüri üyelerinin karşısında skeçlerini oynayacak yarışmacılariçin Türkiye’nin en komik ismi seçilmek hiç kolay olmayacak.Gülse Birsel’in editörlüğünde, Gani Müjde ve Gülse Birsel’in ustakalemlerinden çıkan skeçler, ünlü oyuncuların eşsizperformansları ve komedyen adaylarının heyecanı ile izleyicileri kahkaha dolu anlar bekliyor.

Güncelleme: 16/03/2015 12:36:45
`