15 Nisan Çarşamba 22.30 : Komedi Türkiye

Komedi Türkiye’nin bu haftaki konuğu Büşra Pekin!

 

 

Yayın Tarihi: 15 Nisan Çarşamba 

Yayın Saati:  22.30 

 

Skeçleri ve eğlenceli jürisi ile büyük beğeni toplayan Komedi Türkiye bu hafta da izleyenleri ekranları başına kilitleyecek.7 amatör komedyen !

 

Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin kaleme aldığı skeçlerde tüm hünerlerini sergileyemeye devam ediyor. 

 

Kendilerine eşlik edecek yardımcı oyuncular:  Tuğba Çom, Öznur Serçeler, Diren Polatoğulları, Seda Fettahoğlu ve Ünal Yeter.Ve ekibe hem sahne arkasında hem de sahnede eşlik edecek ünlü oyuncu koçları: Bartu Küçükçağlayan, Ömür Arpacı, Derya Karadaş, Murat Akkoyunlu ve her hafta bir başka ünlü konuk oyuncu koçu.

 

Bu haftanın konuğu Büşra Pekin.

 

Amatör komedyenler başrollerini oynadıkları kısa skeçleriyle,  Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Bilginer’in karşısında en iyi performanslarını gerçekleştirmeye çalışacaklar.

 

Bu hafta da izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak skeçler; Banka Soygunu, Çin Seddi, İyi Haberler, Kadınca Derbi, Süper Kahramanlar,  Vampir, İşte Benim Stilim Hayatlar. 

 

Usta jüri üyelerinin karşısında skeçlerini oynayacak yarışmacılar için Türkiye’nin en komik ismi seçilmek hiç kolay olmayacak.oyuncu koçlarının eşsiz performansları  ve komedyen adaylarının heyecanı ile izleyicileri kahkaha dolu anlar bekliyor.

 

 

Güncelleme: 14/04/2015 11:53:51
`