10 Şubat Salı 20.00'de O SES TÜRKİYE (Canlı Yayın)

10 Şubat Salı 20.00'de O SES TÜRKİYE (Canlı Yayın)

O Ses Türkiye’de Finale Doğru Yaklaşılıyor ve Çeyrek Final Canlı Yayınlarla Başlıyor!

 

YAYIN TARİHİ     : 10 Şubat Salı
YAYIN SAATİ       : 20.00

 

Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş ve Mazhar Alanson ile Özkan Uğur !

 

Acaba bu yıl hangi jüri üyesinin yarışmacısı birinciliği göğüsleyecek?

 

Çeyrek final heyecanının başladığı O Ses Türkiye’de yarışmacılar her zamankinden daha dikkatli olmak zorunda. Canlı yayın sırasında performanslarını sergileyecek olan yarışmacılar finale artık çok yakın. Bundan böyle performansları halk oylamasıyla değerlendirilecek olan yarışmacılar, en güzel şarkıları ve en güzel performanslarıyla tüm Türkiye’yi etkilemeye çalışacak. Bu heyecanlı dakikalarda jüri üyeleri de kendi yarışmacılarının finale doğru gitmeleri için onlara destek olacak ve finale taşımaya çalışacak.

 

Çeyrek finalde her yarışmacı seçmiş olduğu şarkıyla en iyi performansını sergileyecek ve canlı yayın sonunda SMS oylamasıyla en az oyu alan yarışmacılar O Ses Türkiye’ye veda edecek. Yarışmaya devam eden isimler ise yarışmayı kazanma yolunda bir adım daha ilerlemiş olacak. İzleyiciler, zorlu performanlar arasında yaşanan keyifli diyaloglarla eğlence dolu dakiklar yaşayacak.

 

O SES TÜRKİYE’ de bu akşam; birbirinden iddialı sesler finale gidebilmek için performanslarını sergileyecek. Çeyrek finalin başladığı programda, en iyi performansları sergileyen ve izleyicilerden yüksek oy alan yarışmacılar hem kendileri hem de takımı için yarışmayı kazanma yolunda önemli bir adım atmış olacak.

 

O Ses Türkiye Pazartesi, Salı ve Çarşamba TV8 ekranlarında…

 

 

 

Güncelleme: 09/02/2015 14:02:01
`